Понад 200 буковинських резервістів стріляли сьогодні на полігоні

Понад 200 буковинських резервістів стріляли сьогодні на полігоні

24.05.2019, 16:44

24 травня, на полігоні «Прибан» відбувся Єдиний всеукраїнський стрілецький день. Понад 200 резервістів підрозділів територіальної оборони з усієї області вдосконалили професійні військові вміння, зокрема навички володіння стрілецькою зброєю, яку у разі потреби необхідно буде реально використати.

         Захід є важливою складовою підготовки області до ведення територіальної оборони та дає кожному можливість підвищити рівень готовності до виконання своїх обов’язків, відточення порядку дій у разі воєнної загрози згідно посади.

         Під час заходу кращі учасники отримали подяки від Чернівецького ОВК до Дня резервіста, який відзначався 18 травня, а також нагороджені відзнакою Президента України за участь в антитерористичній операції. Учасники бойових дій складають значну частину особового складу в підрозділах територіальної оборони, їх досвід є особливо цінним та передається іншим.

         Останнім часом зростає кількість резервістів, які укладають контракт в підрозділах ТрО. Це надає їм певні переваги, зокрема й те, що у разі необхідності, бійці будуть виконувати завдання в їх складі. Також такий контракт дозволяє бути залученим до виконання військового обов’язку, і при цьому не відриватись від звичної діяльності та місця роботи. Звісно, окрім щорічних зборів та одноденних, як сьогодні, стрільб.

         Територіальна оборона є силою громадян різного віку та різних професій з усіх куточків області, які об’єднані однією ціллю – бути на сторожі нашого миру та спокою.

         Військові комісаріати закликають буковинців приєднуватися до підрозділів територіальної оборони та цим самим укріплювати обороноздатність краю і Держави загалом.

         Для отримання додаткової інформації щодо проходження служби в резерві ТрО звертайтеся до Чернівецького обласного військового комісаріату за адресою: м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 32, або до військових комісаріатах за місцем перебування на військовому обліку.

 Телефонуйте за номерами:  0509480349, (0372) 52 43 49.

1