Проблема чернівецьких книгарень – в тому, що вони розташовані в історичному центрі міста, - Іван Мунтян

Проблема чернівецьких книгарень – в тому, що вони розташовані в історичному центрі міста, - Іван Мунтян

26.04.2012, 15:07

Заява щодо ймовірної реорганізації мережі книгорозповсюдження у Чернівцях голови обласної організації партії ВО «Батьківщина» Івана Мунтяна

 Проблема чернівецьких книгарень – в тому, що вони розташовані в історичному центрі міста

Інтерес до приміщень, які займають комунальні книгарні Чернівців, не вщухає упродовж щонайменше трьох скликань обласної ради. Я особисто, як і зараз, у попередні два скликання був членом комісії з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. І питання про об’єднання книгарень в одне підприємство вже порушувалося двічі. Але на комісіях заслуховували директорів книгарень, чітко вникали в проблеми і потреби цих підприємств і завжди силами тверезомислячих депутатів зупиняли подібні прожекти. 

Так, книгарні не дають надприбутків, це не горілчаний, тютюновий чи ресторанний бізнес. Тим більше книгарні, які торгують не масовим ширвжитком, а спеціалізованою літературою, підручниками, науковими виданнями, українською друкованою продукцією.  Але книги - це запорука інтелектуального розвитку краю. Їх потрібно підтримувати - створенням обласних програм і передбаченням коштів на їх виконання, а не витрачати ці кошти на численні біг-борди з привітаннями від президента з усіма святами і вітальними гаслами російському патріархові Кирилові.

Цього разу опозиція на комісії також не підтримала цього питання. Та депутати від партії влади і зібрані під крило влади «тушки» - перебіжчики від інших партій намагаються вирішити це питання на свою користь. Вони відчувають безкарність і роблять спроби безсоромно привласнити майно громади.

Позиція обласої організації партії ВО «Батьківщина» і фракції «Батьківщина» в облраді однозначна: ми вимагаємо аргументації від ініціаторів абсурдної реорганізації, надання бізнес-плану реорганізації і відповідей на інші ключові питання, пов’язані з подальшою долею комунальних книгарень і їх працівників. Вимагаємо зняття проекту рішення про їх реорганізацію з розгляду облради. Вимагаємо широкого громадського обговорення питання чернівецьких книгарень з залученням експертів – фахівців у поліграфії та книгорозповсюдженні.

Залишаємо за собою право контролювати ситуацію з мережею книгорозповсюдження у Чернівцях  і інформувати громаду про результати виконання наших вимог.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Якби цей веселий домнул міг би бодай прочитати власну заяву, не запинаючись без "бе" і "ме" (!!!), я вже не кажу про те, аби виголосити її без папірчика, чи не дай Боже, написати (це звучить найсмішніше :) ), то наступного ж ранку на його подвірї товклося б щонайменше 5 представників Нобелівського комітету й благали би його дати згоду на отримання однойменної премії!

Дуже прикро і сумно, що (не кажу НАША. бо ніяка вона не НАША, а ПРОСТО) опозиція виглядає настільки убого та жалюгідно... Вочевидь, декому видається, що аби стати та успішно виконувати функцію політика,- виразника інтересів народу,- зовсім не обовязково бути розумним, освітченим та володіти бодай азами ораторського мистецтва. Направду сумно...

Цікаво, як же в майбутньому така людина буде відстоювати інтереси народних мас? Відповідь напрошується сама.

Щодо тексу заяви:

особливо смішно, лицемірно та водночас пафосно та іронічно звучить останнє речення: "Залишаємо за собою право контролювати ситуацію з мережею книгорозповсюдження у Чернівцях  і інформувати громаду про результати виконання наших вимог"...

 

"аффтар жжот піши ісчо"!!!

avatar

читач

26 квітня 2012 15:21