Привітання В.Ткачука з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

Привітання В.Ткачука з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

01.10.2012, 20:30

1-го жовтня в Україні відзначається міжнародний День людей похилого віку. З цієї нагоди я хочу привітати усіх чернівчан поважного віку та побажати їм міцного здоров’я та достойної старості, яку, я переконаний, вони заслужили. Наші діди та прадіди – це наша опора та наші порадники у цей час, коли ми, молоді політики, вирішили стати на шлях розбудови нової України.

Переконаний, що без підтримки старшого покоління нам мало що вдасться. А тому саме молодь мусить піклуватись про старших. Це наш прямий обов’язок. Тому я, як кандидат у народні депутати, сприятиму тому, аби усі пенсіонери мали гідну пенсію, розмір якої становитиме щонайменше 4 тисячі гривень, щоб усі люди похилого віку мали можливість щороку оздоровлюватись у санаторіях, а ціни на ліки були їм по кишені. 

Мені б дуже хотілось, щоб дідусі чи бабусі не хвилювались за майбутнє своїх дітей та внуків, щоб були впевненими у завтрашньому дні.

У цей день я схиляю голову перед Вашим життєвою мудрістю, Вашим розумом та наснагою, а також хочу подякувати за ваші поради та настанови, які дозволяють нам впевнено крокувати вперед.

Переглянути новий відеоролик можна за цим посиланням

http://www.youtube.com/watch?v=eiA_0RGCQA0&feature=plcp

Привітання розповсюдила прес-служба кандидата у депутати.

1