Руслан Мельник: Ставка на малий та середній бізнес допоможе пом’якшити наслідки другої хвилі економічної кризи

Руслан Мельник: Ставка на малий та середній бізнес допоможе пом’якшити наслідки другої хвилі економічної кризи

31.01.2012, 13:03

« За останні два роки, що минули з часу  першої хвилі світової економічної кризи, так і не відбулося швидке відновлення зростання економіки України » – констатує позафракційний депутат Чернівецької обласної ради Руслан Мельник.

«Будучи підприємцем та відчуваючи  проблеми  «зсередини», можу стверджувати, що наша економіка так і не позбулася глибоких структурних проблем, які вона унаслідувала ще з радянської доби. Ми  значно відстали від економік провідних країн світу за сукупною продуктивністю всіх факторів виробництва та як наслідок – рівнем добробуту громадян .

Більшість великих підприємств, яким ціленаправлено надається державна допомога, залишилися  технологічно відсталими, енергоємними, із  слабкою  ринковою диверсифікацією виробництва, що зумовлює низьку спроможність їх  до  протистояння негативним впливам нових хвиль світової економічної кризи. Це може призвести до різкого падіння виробництва, що позначиться в першу чергу на некваліфікованих працівниках, які складають головну «групу ризику» в наших умовах.

Тому ставку, особливо в таких регіонах як Буковина,  треба робити на малий та середній бізнес, який здатен самостійно вибудувати власні захисні механізми, напередодні другої хвилі економічної кризи. Варто, в цьому контексті, згадати і про передвиборчі обіцянки «податкових канікул». Виконання цієї обіцянки, було б хорошим і чесним сигналом для бізнесу » – підсумовує Руслан Мельник.КОМЕНТАРІ (2)

Точно! Сам свідок як цей нафталінний Романюк перед виборами усюди кричав, що малому і середньому бізнесу на 5 років дадуть опдаткові канікули. І де то?Правильно, і Романюка вже в одне місце запхали, а папайка за його базар не буде відповідати. А гаранту взагалі то все по барабану.

avatar

Свідок

31 січня 2012 11:19

На податкові канікули, очевидно, немає грошей. Регіонали загравали з малим бізнесом, але вирішили підтримати великий олігархічний бізнес. Вибори покажуть, чи варто було так робити

avatar

гість

31 січня 2012 18:49