Сеанс нетрадиційного «кохання» обійшовся збоченцям-буковинцям у 100 тисяч гривень

Сеанс нетрадиційного «кохання» обійшовся збоченцям-буковинцям у 100 тисяч гривень

28.03.2016, 15:35

Минулого тижня лаву підсудних Кельменецького районного суду вже вкотре займали два 20-річні жителі місцевих населених пунктів, які й до цього мали серйозні проблеми із законом.

У відкритому судовому засіданні було достовірно встановлено, що близько півночі 13 листопада 2015 року фігуранти, перебуваючи у стані алкогольного очманіння, у ході конфлікту вчинили насильство над земляком – спершу підступно напали на незнайомого їм молодого чоловіка та нанесли йому численні травми, відкрито заволоділи мобільним телефоном «FLY IQ 431» вартістю у 820 гривень, а також під конвоєм відвели на берег віддаленого місцевого ставка і, погрожуючи застосуванням наявної дерев’яної спортивної бити, змусили цинічно та почергово вдовольнити їх одностатеві тваринні фантазії.

         Звичайно ж, правоохоронці у ході оперативних та цілеспрямованих пошуків зловмисників ідентифікували, за постановою суду «прописали» їх у камерах слідчого ізолятора, а днями припровадили на лаву підсудних.

         Ретельно проаналізувавши доказову базу, служителі Феміди у повному обсязі визнали нероб винними в інкримінованих злочинах і їх діям дали досить принципову оцінку.

         Тож за проголошеним вердиктом один із підсудних за нанесення жертві умисних побоїв та легких тілесних ушкоджень, а також за  насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене групою осіб, відряджений на тверді нари колонії на п’ять літ і зим, а його «компаньйон»  за це ж сексуальне насильство, а також за відкрите викрадення чужого майна (грабіж) – на п’ять з половиною років.    

Окрім цього, із засуджених буде солідарно стягнуто 3 тис. 540 гривень на  відшкодування потерпілому матеріальної та 100 тис. гривень моральної шкоди.

Призначаючи ці суворі, але цілком адекватні до вчиненого покарання, суд, звичайно ж, врахував, що за посягання на майно земляків у 2011 та 2012 роках один із засуджених, незважаючи на молодість, уже тричі, а іншій – уже двічі  притягались до відповідальності. Причому, двічі за одними і тими ж матеріалами кримінальних проваджень, коли разом спершу розукомплектували мотоцикл МТ-10 свого ж односельця, а згодом демонтували металеві компоненти перекидного містка жительки сусіднього населеного пункту.

Тобто, крадії, а тепер ще й грабіжники та сексуальні збоченці на серію останніх кримінально-караних діянь «націлювались» уже віддавна, «опускаючись» по кримінальній висхідній усе нижче та нижче. Тож закономірно, що судова інстанція надала їм вдосталь часу та цілком «затишне» місце, щоб обміркувати своє майбутнє, адже доросле та самостійне життя для обох, зрештою,  лише розпочалося…    

                                  Володимир Драюк, ТУ ДСАУ в області

1