Сергій Качмарський: Буковинський пауерліфтинг виходить на європейський рівень!

Сергій Качмарський: Буковинський пауерліфтинг виходить на європейський рівень!

26.09.2016, 19:01

В період з 17 по 24 вересня в м. Полтава проходив Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу. Буковину представило восьмеро спортсменів.

Хоча команда була невеликою -  в напруженій боротьбі 4 нагороди поповнили скарбничку Чернівецького пауерліфтингу.

Золото виборола Жуковська Наталья, МСУ, в.к. – 63кг. Спортсменка стала чемпіонкою України серед жінок, та була відібрана в збірну України на Чемпіонат Європи 2017, який буде проходити в Данії. Крім того Наталя буде приймати участь і в Чемпіонаті Світу, котрий  проходитиме в Мінську (Білорусь).

Тренери Крушельницький Володимир та Ізосімов Сергій із впевненістю стверджують, що Жуковська Наталя буде в призерах цих змагань.

Срібну медаль здобув Кінещук Ростислав, в.к – 53кг.(тренер – Ясинецький Ігор та Ясинецька Наталя), і встановив новий рекорд України в жимі штанги лежачи серед юнаків.

Бронзові нагороди привезли додому Цікул Аліна, КМСУ, в.к. – 52 кг, та Литвинюк Маргарита, КМСУ, в.к. – 72кг., (тренер – Ізосімов Сергій).

Татарина Святослава, в.к. – 74кг., виконав нормативи МСУ, з чим його і вітаємо. Велика заслуга в цьому у його тренера Циби Юрія.

В другій половині жовтня 2016 року ФПЧО планує провести Чемпіонат області з силового триборства та жиму лежачи без екіпірування. Це вже треті змагання, які ПП «АВТО-МАЙДАН» проведе під гаслом «Ні наркотикам». В Чемпіонаті планують прийняти участь близько 150 спортсменів Чернівецької області.

«Запрошуємо всіх бажаючих прийти та підтримати наших буковинських спортсменів, адже боротьба обіцяє бути напруженою, - розповідає голова ФПЧО Сергій Качмарський. «Осінь – це пора змагань, і всі спортсмени знаходяться в гарній фізичній формі.

Буковинський пауерліфтингу невеликими, але стабільними кроками розвивається. Завдяки його популяризації через ЗМІ кількість охочих займатись цим видом спорту щоразу зростає».

1