'Що ще має зробити «Народний фронт» для кандидата Петра Олексійовича Порошенка?'

"Що ще має зробити «Народний фронт» для кандидата Петра Олексійовича Порошенка?"

15.04.2019, 16:21

У  «Народному фронті» розповіли, як саме ця політична сила бере участь у президентській кампанії. Про це на своїй сторінці у ФБ написав народний депутат України Тетерук Андрій

"Минулого тижня до мене у Верховній Раді підходили народні депутати, у тому числі з БПП, і дякували , що «Народний фронт» у цій виборчій вакханалії, протистояннях і конфліктах продовжує залишатися на державних позиціях, тримає політичну лінію. Хочу зі свого боку висловити вдячність за слова підтримки цим колегам.

Тим часом, у фб прочитав дорікання Iryna Gerashchenko, мовляв, чому «Народний фронт» не включився в агітацію за діючого президента Петра Порошенка.

Ось саме для цих людей моя відповідь. Я розповім вам про те, чого ви або не знаєте, або не хочете знати. А саме, як «Народний фронт» бере участь у кампанії. Непомітно, але дуже аргументовано, об’ємно і, що там казати, альтруїстично.

Так ось. Наша фракція п’ять років працювала на реформи у країні, яку очолював президент Порошенко. Сьогодні Петро Олексійович розповідає про разючі зміни, які відбулися у країні. І ми аплодуємо йому разом, при цьому «Народний фронт» не особливо згадує про таке:

1. Безвіз. Це уряд Арсенія Яценюка виконав план дій для отримання Україною безвізового режиму з Європейським Союзом, а фракція НФ у парламенті підтримала всі 144 закони з безвізового пакету. Сьогодні українці можуть вільно подорожувати країнами ЄС, маючи лише біометричний паспорт.

2. Це уряд Арсенія Яценюка прийняв рішення, які зняли Україну з російської “газової голки”. Ми не купуємо газ у Путіна вже понад 1200 днів.

3. Саме Уряд Яценюка ініціював судові позови проти російського “Газпрому” - Україна виграла у Стокгольмському арбітражі справи на майже 60 мільярдів доларів.

4. Росія вже відповідає за свої злочини в міжнародних судах. Уряд Яценюка подав проти Росії позови до Європейського суду з прав людини та Міжнародного суду ООН через незаконну анексію, фінансування тероризму та відшкодування багатомільярдних збитків, завданих Україні.

5. З ініціативи Арсенія Яценюка у серпні 2014 року було ухвалено закон «Про санкції», який дає можливість Україні вводити санкції проти держави-агресора.

6. Уряд Арсенія Яценюка вперше в історії України забезпечив фінансування сектору національної безпеки і оборони на рівні 5% ВВП. Армія отримала техніку, пальне і зброю, а солдати збільшені у кілька разів зарплати.

7. Урядом Яценюка розпочато одну з найуспішніших реформ - реформу децентралізації, спрямувавши кошти і повноваження людям в регіони.

8. Уряд Арсенія Яценюка започаткував програму субсидій - механізм по зменшенню вартості житлово-комунальних послуг для соціально-незахищених громадян. Також була запроваджена соціальна норма газу власного видобутку для опалення оселі у розмірі 1200 кубометрів.

9. Зменшив державний борг. В результаті проведеної Урядом Арсенія Яценюка у 2015 році реструктуризації зовнішнього державного боргу, було списано майже 4 мільярди доларів боргів.

10. Попри брудну кампанію з дискредитації вартістю десятки мільйонів доларів, яку вели проти нас як вороги, так і “друзі”, ми не грюкнули дверима, не дали розвалитися коаліції, занурити країну у хаос і ще три роки тому відправити країну на перевибори, які могли підірвати курс країни.

І ще одне. Не менш важливе. Арсеній Яценюк не пішов на вибори і не став відбирати у Порошенка голоси, фактично давши йому можливість потрапити у другий тур. Якби не це рішення - сьогодні зовсім інші люди змагалися б за перемогу у другому турі.

З огляду на все вище сказане, що ще має зробити «Народний фронт» для кандидата Петра Олексійовича Порошенка?"

1


КОМЕНТАРІ (3)

Не тільки для Порошенка, а для усієї України та її народу: ЗНИКНУТИ НАЗАВЖДИ!!!

avatar

Знаю що:

15 квітня 2019 18:32

Погоджуюсь з першим коментарем!!!

avatar

Повністю

16 квітня 2019 09:25

Порохоботи й сюди прилізли повонять та за весь народ підписатися. У 2014-2016 роках воняли в соцмережах, коли Петро Яценюка виживав з посади Прем"єра (вклавши в кампанію 30 мільйонів доларів), аби собі й своїм дружкам-кумам побільше влади захапать, тепер вирішили в агонії у зв"язку з програшем Петра повонять ще раз - на прощання. Що ж, така ваша доля, нікчеми. А народ України без вас все бачить і все сам вирішить.

avatar

Віктор

17 квітня 2019 09:27