«Що ви зробили для фронту?»: міністр Милованов потрапив у скандал через суперечку з викладачем з Чернівців

«Що ви зробили для фронту?»: міністр Милованов потрапив у скандал через суперечку з викладачем з Чернівців

03.01.2020, 12:21

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов потрапив у епіцентр скандалу через свої висловлювання, які він розмістив у коментарях до Facebook-допису викладача ЧНУ Юрія Халавки.

Як повідомляє molbuk.ua, в останній день 2019 року Халавка на своїй сторінці зробив допис із наступним змістом: "Війна іде. Просто є такий глибокий тил, де не знають, що існує фронт". Корчинський".На цей допис відреагував міністр Тимофій Милованов, який "відзначився" коментарем: "А що ви зробили для фронту? Зараз на передовій? Може нову зброю розробляєте? Чи можливо в резерв записались і тренуєтесь?".

На цю репліку викладач відреагував коментарем із запитанням до урядовця:

"А скільки відповідних замовлень Міноборони розмістило в університетах? Чи хоча б оголосило конкурс? Чи може в нас вже створено аналог DARPA? Чи може знято обмеження на роботу з купою реактивів, які гальмують наші дослідження, в т.ч. і релевантні для оборонки? Маю військову освіту, стою на обліку, про інші речі не впевнений, що можу розповідати... Цей пост взагалі стосувався салютів в конкретному місті".

«Що ви зробили для фронту?»: міністр Милованов потрапив у скандал через суперечку з викладачем з Чернівців
«Що ви зробили для фронту?»: міністр Милованов потрапив у скандал через суперечку з викладачем з ЧернівцівМилованов продовжив дискусію, заявивши, що "можна багато було зробити для армії".

"Непотрібно чекати поки хтось щось зробить ... реактиви чи ДАРПУ. Але патріотом на ФБ бути легше", – написав міністр. На це Юрій Халавка відповів, що не Милованову судити, скільки й чого він зробив для армії. Окрім того, викладач зауважив, що він може показати перекази волонтерам або квитанції про сплачений військовий збір.

Натомість урядовець відповів, що "військовий збір платять всі, і тут немає чим хвалитись".

"За мобілізованих колег години потрібно відчитувати за законодавством. Теж немає чим хвалитись. Перекази волонтерам - добре. Але то волонтери, а я питав про фронт та армію", – повідомив міністр Милованов.

Користувачі соцмережі емоційно відреагували на такі закиди міністра. Зокрема, у гілці під дописом чернівецького викладача з’явилися десятки коментарів різних людей, які засудили слова Милованова.

"Неадекват. Виявляється ще й цілим міністром... Може спитайте ще з ким він спить і як в туалет ходить? Є речі, котрі мало би бути соромно питати. Але не міністрам, як виявилось", – написав Іван Липовик.

"Пан міністр, а де ви були з 2014 року? А то я від вашої команди тільки і бачу "переживання" за армію, як от наприклад справа бронежелетів та блокування реформи харчування. Де ж ви були?", – повідомив Євген Кравченко.

" вам би, пане міністре, самому б потренуватися. а то, коли ваш зелений шеф втікати буде, може про вас і позабути. а до кордону бігти неблизько", – написав Андрій Зубков.

Джерело: molbuk.ua

1