Коломієць пропонує позбавити Куцака, Воронку, Дутчака та інших від «сильних фізичних і моральних страждань»

Коломієць пропонує позбавити Куцака, Воронку, Дутчака та інших від «сильних фізичних і моральних страждань»

02.04.2014, 19:10

У вівторок 2 квітня Громадська організація «Автомайдан» та ряд інших громадських організацій міста Чернівців розпочали громадську ініціативу «За чесне самоврядування» щодо ініціювання відкликання депутатів Чернівецької обласної та міської рад, які дискредитували себе корупційними схемами, нечесною та несумлінною депутатською діяльністю у період своєї каденції, підтримували та були опорою злочинної влади Януковича.

До акції долучилась і «Студентська Свобода», лідер якої - Андрій Ілюк -  розповів про те, що молодь вимагала люстрації депутатів міської ради, однак жоден мандат складений так і не був. Разом з тим, сьогодні саме громада доведе те, що процедура відкликання депутатів міської та обласної рад є необхідною.

«Автомайдан», «Студентська Свобода» та «Сокіл» виступили ініціаторами збору підписів щодо відкликання певних депутатів міської та обласної рад. Таке, деякою мірою, громадське слухання покаже, чи довіряють люди колишнім регіоналам, які і по сьогодні є депутатами місцевих рад, чи не втратив їхній мандат легітимності», - розповів про мету заходу Андрій Ілюк.

Олексій Коломієць зазначив, що дана акція проводиться зараз лише у місті Чернівцях, однак у подальшому може поширитися і на районні центри. Окрім цього, голова «Автомайдану» розповів присутнім і про завершення кримінальної справи стосовно нього, яка закінчилася повною реабілітацією.

Нагадаємо, у січні цього року Олексію Коломійцю було вручено повідомлення про підозру у підбурюванні осіб до захоплення приміщення Чернівецької міської ради 2 грудня 2013 року. 25 січня відбувся суд, рішенням якого Олексія Коломійця було звільнено на підставі Закону України № 712 –VII від 19.12.2013, що у народі отримав назву «Про амністію».

Не погодившись із самим формулюванням обвинувачення, пан Олексій подав апеляційну скаргу. 28 березня було призначено провадження до апеляційного розгляду.

Також Олексій Коломієць оприлюднив ряд звернень на ім’я екс-прокурора Павлюка, у яких депутати міськради говорять про «сильні фізичні і моральні страждання», «захоплення приміщення», «заручники» та інші абсурдні речі.  Серед тих, хто звертався – Куцак, Воронка, Дутчак та ряд інших.

На відео: Голова "Автомайдану" розповідає про те, як завершився судовий процес над ним. Він також зачитав, хто і як з депутатів запам'ятав події 2 грудня 2013 року у міській раді.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Коломієць в блокуванні участі не приймав. Студенти все самі... ))))

http://www.youtube.com/watch?v=G9_NQv9rE34&sns=em

avatar

Петро

03 квітня 2014 12:53