Шкандаль!!! Журналіст «зірвав» засідання Президії Чернівецької облпрофради! + 29.09. Додано звернення до голови Чернівецької облорганізації НСЖУ

Шкандаль!!! Журналіст «зірвав» засідання Президії Чернівецької облпрофради! + 29.09. Додано звернення до голови Чернівецької облорганізації НСЖУ

28.09.2011, 18:03

27 вересня 2011 року у Чернівецькій обласній раді профспілок мало відбутися засідання Президії. І голова облпрофради пан Шкварковський був,  і кворум був – 17 членів Президії  з 22-х.  Але не судилося… На засідання Президії прийшла «некликана»  журналістка, яка все «зіпсувала». Прийшла, сіла, почала робити свою справу - записувати інформацію, яку розповідав пан Шкварковський щодо «гарячої теми» - ситуації навколо пансіонату з лікуванням матері та дитини «Зелені пагорби» у Виженці.

Спочатку моя присутність  нікого не турбувала, але тільки-но я взяла у руки фотоапарат, тут почався «кіпіш».  Із місця зірвались заступники пана Шкварковського – пан Безручак, він же юрист облпрофради  та пан Мельник, голова  Чернівецької обласної організації всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг – «хто це така, що вона тут робить, яке має право записувати та фотографувати,  звідки вона знає про засідання Президії» і т.д.  Ці «джентльмени» поводились зухвало та образливо, заборонили фотографувати та  вимагали покинути залу засідань, погрожуючи викликати міліцію... А голова облпрофради пан Шкварковський «демократично» поставив питання про перебування журналіста  на засіданні  на голосування.  При цьому  звинуватив ЗМІ і  мене особисто у поданні неправдивої інформації про нього та очолювані ним профспілки.  Більшість, як завжди, проголосувала на підтримку свого незмінного голови пана Шкварковського щодо недопущення журналіста до засідання Президії.

Бойові заступники Шкварковського  Безручак та Мельник так розійшлися, що погрожували розбити мою фотокамеру, а мене силою вивести із зали. А  пан Безручак заявив, що «в знак протесту» він покидає засідання  і за ним слухняно пішла  більшість  членів Президії. Засідання Президії було зірване…

Чому керівництво облпрофради так злякалося присутності журналіста? Що воно приховує від громадськості???

Ось така історія відбулася при спробі журналіста висвітлити для загалу діяльність  громадської організації – Чернівецької обласної ради профспілок.

Галина Єреміца, вільна журналістка

 КОМЕНТАРІ (6)

Де працює ця вільна журналістка, яке видання представляє? Чи ви чули, щоб десь був вільний вчитель, вільний міліціонер чи прокурор? Звідки взялася у нашому місті вільна від   елементарної моралі та журналістської етики Галя Єреміца? Нехай такі вільні пишуть свої матеріали на асфальті. Такий бруд треба гнати звідусюди. Не треба плутати журналістику зі стометрівкою.

avatar

товариш

28 вересня 2011 15:43

Молодеь, Галю! Таки вкусила цю совєтську стару товсту профспілкову дупу так, що вони відчули.

Нехай ховаються, бо скоро ті трудящі, яких вони так "захищали" з ними розберуться не по дєтскі. Спитають їх як вони жирують на профспілкові внески.

avatar

Кузьо

28 вересня 2011 18:14

а чим керувався дорогий товариш ( стовідсотково що товариш Шкварк.) коли писав що пані Галина вільна від моралі і етики, адже нічого протиморального і брехливого не написала. Тай чи має моральне право про це писати коли ображає людину обзиваючи брудом та порівнюючи зі стометрівкою. напевно треба відповідати за свої слова і то по закону. А Галина на правильому шляху, молодець. Успіхів тобі!!!!!!!

avatar

читач до товариша

29 вересня 2011 11:25

Варто журналістам взятися за того Шварковського, то не тільки "Зелені пагорби" випливуть. Цей чудачок знахабнів, крайов не бачить. А ці пострадянські профспілки прикрити, а натомість утворити реальні профспілки.

avatar

Гость

29 вересня 2011 11:54

Головне, що Галя в адекваті та знову у русі. Те що вона не працює у "виданнях" - то це + для видань. А що вона "вільна" - то це її справа. Шкварковського вона "дістає" вже на протязі декількох років.

Особисто для ГАЛІ:

Дивлюсь я на фото, та й думку гадаю:

чому ти не Ліда й весь час "пролітаєш"?

avatar

Я

29 вересня 2011 13:09

Це певно пишуть ті на кого чекає кара Коваля? Готуйтесь! Коваль іде до вас, нафталіеові пани!

avatar

Чернівчанин

29 вересня 2011 18:05