Співаючий депутат Віталій Ткачук відгуляв своє весілля в 'Георг-палаці'

Співаючий депутат Віталій Ткачук відгуляв своє весілля в "Георг-палаці"

17.07.2013, 15:41

Співаючий депутат Чернівецької облради Віталій Ткачук відгуляв своє весілля. Про це повідомляє molbuk.ua.

Свято відбулося у Чернівцях в ресторані "Георг-палац" у суботу, 13 липня. Відразу після гульки Ткачук із нареченою Ніною відправились у медовий місяць.

На сторінці депутата в мережі "ВКонтакте" з’явилося весільне відео подружжя, яке він підписав: "Ось в що переходять історії КОХАННЯ!!!)))".

Про майбутнє весілля стало відомо ще в брезні цього року. На муніципальному балу в Чернівцях журналісти зауважили, що на цей захід Віталій Ткачук прийшов з з 21-річною дівчиною Ніною.

- Ми розписалися минулої середи (13 березня, - авт.), - розповів тоді Віталій Ткачук. - А саме весілля з фуршетом відбудеться у липні. Медовий місяць ми ще не планували.

Вже тоді новоспечене подружжя носило обручки на безіменних пальцях.

На благодійному балу співаючий депутат взяв участь в аукціоні. Тут йому вдалося придбати картину із зображенням тюльпанів за 1,5 тисячі гривень.

- Я відвідую муніципальні бали щороку. Вважаю позитивним те, що з року в рік змінюється вік відвідувачів цього заходу. Якщо чотири роки тому це були в основному люди старшого віку, то нині тут більше молоді, - сказав Віталій Ткачук.

У квітні 2013 року депутат вийшов з фракції "Батьківщина" Чернівецької обласної ради і оголосив про намір розвивати власну громадянську ініціативу "Нам тут жити!" Віталія Ткачука також називають серед можливих учасників кампанії з виборів Чернівецького міського голови.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Теперь и Нина будет петь, а мы это слушать и восторженно рукоплескать?!

avatar

Все! Мы попали!

17 липня 2013 10:33