Сучасний скейт-парк у Вижниці, оновлений басейн у Шипинській школі, літні канікули на Київщині - Рибак дбає про відпочинок родин із дітьми зі свого округу

Сучасний скейт-парк у Вижниці, оновлений басейн у Шипинській школі, літні канікули на Київщині - Рибак дбає про відпочинок родин із дітьми зі свого округу

24.06.2019, 11:43

Літні канікули у розпалі. Тож чинний народний депутат України Іван Рибак, який також є кандидатом на позачергових виборах до парламенту, значну увагу приділяє розвитку дитячо-юнацької інфраструктури свого округу і логістиці відпочинку родин, які живуть у поселеннях 202 округу.  

Під час зустрічі з виконуючим обов`язки голови Київської ОДА В‘ячеславом Кучером народний депутат України Іван Рибак обговорив можливість організації поїздок сімей наших воїнів з Буковини на Київщину та навпаки.

- Людям потрібно морально та фізично відпочити, - пояснив свою ініціативу Іван Рибак. 

Ще в минулому році у Вижниці за сприяння Івана Рибака відкрили сучасний скейт-парк, щоб місцеві хлопці та дівчата могли займатися улюбленим видом спорту у відповідно облаштованому місці, покращувати свої навики та досягати кращих результатів.

- Це була гарна ініціатива, яку нам разом вдалося зреалізувати на Буковині. Переконаний, таких майданчиків повинно бути більше. Тож і далі працюємо над створенням умов для фізичного розвитку молоді, - нагадав Іван Рибак у Міжнародний день скейтбордингу, який у світі відзначають 21 червня.  Це свято всіх, хто любить екстремальний вид спорту.

Вже більше 800 дітей записалися на плавання у Шипинській школі Кіцманського району, де нещодавно відкрили після капітального ремонту оновлений басейн. (На основному фото).  До справи також активно долучився народний депутат України Іван Рибак. 

- Радію, що нам вдалося зреалізувати цей проект, адже тепер діти не тільки розвиватимуться фізично, а й проводитимуть літні канікули з користю для здоров`я. Саме такі речі мотивують ще більше працювати на благо розвитку громад. Тож продовжуємо розпочате! - прокоментував ситуацію Іван Рибак. 

1