Суд відновив Панчишина на посаді мера Новодністровська

Суд відновив Панчишина на посаді мера Новодністровська

13.04.2012, 14:11

12 квітня 2012 року Вінницьким апеляційним адміністративним судом задоволена апеляційна скарга Новодністровського міського голови Панчишина Руслана Ігоровича про поновлення його на посаді.

Цим рішенням Вінницький суд скасував незаконне рішення депутатів Новодністровської міської ради від 20.09.2011 року про припинення повноважень міського голови, а також скасував незаконну постанову, винесену Сокирянським районним судом 23.11.2011 року, про відмову в задоволенні позовних вимог Панчишину Р. суддею Римлянською Г.О.

Це є свідченням того, що в Чернівецькій області, приймаються незаконні рішення як депутатами, так і суддями. І все під покровительством Папієва. Незважаючи на всі зусилля останнього, Панчишину все таки вдалося добитися справедливого і законного рішення.

Це єдиний випадок в Україні після виборів 2010 року, коли міському голові, представнику опозиції, а в даному випадку члену партії «Фронт змін», вдалося відновитися на посаду, на яку його обрала громада.

Джерело: chas.cv.uaКОМЕНТАРІ (1)

Якщо це правда, бо Кобевку не завжди можна вірити, значить чувак почав самостійну гру. Цілком можливо, що Папайка дав відмашку, щоб його поновили на цій посаді. Звісно, не за гарні очі, а якісь гарантії. Бо якщо поновили цього, значить Федорукові теж пряма дорога у старе крісло. Але він, видно, ще нічо Папаю не пообіцяв. Зато тепер влада зможе тикати всім, що ось бачите, суди в нас незалежні. І Заходу рот заткнули, і Федорука з фігою лишили. А чував все одно вже під контролем.

avatar

Вдумливий

13 квітня 2012 11:06