Суди судами, а гадюччя в людський подобі - тут як тут

Суди судами, а гадюччя в людський подобі - тут як тут

09.10.2019, 11:01

         Діяннями бандюків від сумнівного і богопротивного бізнесу сьогодні вже нікого не подивуєш. Тільки й чуєш: то в одному кінці держави, то в іншому ця сволота, використовуючи найогидніші методи і способи, та не чекаючи остаточних ухвал судів, захоплює майно, будівлі,  а то й цілі території. Прямо посеред білого дня, або коли темінь очі коле. 

        Ось один з таких прикладів по Чернівцях, який в недобрий час спіткав підприємця ( його прізвище та адреси підприємства, яке нині пильно охороняє найнята правоохоронна структура, з відомих причин не називаємо). Свого часу для подальшого розвитку підприємства, на якому його власник дав роботу відповідній кількості працюючих, він під відповідні відсотки взяв у банку  немалу суму кредиту. Сплачував його справно, погасивши вп’ятеро за колишнім курсом цієї клятої валюти. А коли той курс зашкалив у рази, ясна річ, що підприємець, на свою біду, почав не вкладатися в строк погашення боргу перед банком. В результаті чого банк, згідно з рішенням суду, зробив оцінку статків підприємця. Сума в результаті сягнула 12 млн. грн. Того майна, яке можна продати. І щоб подумали? Коли справа потрапила до рук працівника виконавчої служби, сума оцінки склала лише ( тільки уявіть !!!) … 4 млн. грн. Це, так би мовити, по-нашому, по-українськи. Тут і невігласу зрозуміло, для чого, з якою метою була затіяна афера з подібною оцінкою статків підприємця.

        Зрозуміло, що він не здається, як може бореться. І голос почуто: 26 вересня відбувся черговий суд, який своєю ухвалою зобов’язав «Зупинити стягнення у рамках зведеного виконавчого провадження, а також реалізацію заставного майна… Ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постанови, незалежно від її оскарження…».

         Здається, тут усе ясно, як Божий день. Та поки підприємець вертав з Києва з того банку, де своєчасно хвилина в хвилину надав оригінал Ухвали суду, його об’єкт в Чернівцях « успішно» продали за 5,3 млн. грн. Очевидно, саме комусь із зграї тих ненаситних бандюків, кому на цім світі усе мало і мало.

          Ось так й живемо,  сповідуючи доленосні слова « Боже,нам України хроні…». Чи не від таких вовків у людській подобі, хто ще й у вишиванках ходить. 

ВЛ. Інф.

1