Сума в платіжці за тепло може знизитись до 30%: Гончарук звернувся до Каспрука провести відповідні перерахунки

Сума в платіжці за тепло може знизитись до 30%: Гончарук звернувся до Каспрука провести відповідні перерахунки

25.12.2019, 11:39

Уряд сьогодні ухвалив рішення, яке дозволяє перерахувати тариф та зменшити суму в платіжці за тепло до 30%. Це результат спільної роботи нашої команди та виконання доручення Президента України Володимира Зеленського.

Так, відсьогодні теплопостачальники можуть перерахувати платіжки. За попередніми розрахунками, платіжка за грудень може бути вже нижча на 30%. Від міста до міста цифра може різнитись.

За словами Прем'єр-міністра Олексія Гончарука, всі відповідні інструменти для проведення перерахунку сьогодні Уряд  надав місцевій владі.

"Щойно на Раді розвитку громад і територій звернувся до міських голів та органів місцевого самоврядування, аби вони провели відповідні перерахунки. Українці повинні відчути зміни у своїх платіжках вже зараз, а не через 3-5 років. Ми дали необхідний механізм. Тепер  відповідальність — на владі на місцях", – зауважив Олексій Гончарук.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В уряді кажуть, що Каспрук має зробити знижку для чернівчан: в тарифі теплокомуненерго ціна газу врахована в розмірі 8300 грн, а фактично підприємство купує його за 6200-6100 грн.

1