Світ майбутнього призведе до смерті людини?

Світ майбутнього призведе до смерті людини?

20.09.2011, 18:55

Відвідавши лекцію Святослава Вишинського «Neoконсервативний postмодерн» (9 вересня 2011 р., ЧНУ - ред.), зробив для себе декілька висновків.

1. Філософія потрібна.

2. Де-не-де вже наступила епоха постмодерна.

3. Філософія буде затребувана в "іному" світі для пояснення еліті (у широкому розумінні) значення наступивших змін.

4. Майбутнє належить тим, хто УЖЕ СЬОГОДНІ почне розкручувати його образ.

5. Майбутній правлячий клас — нерозривно пов'язаний з мережами і мережевими структурами (щось накшалт Нетократії Барда і Зодерквіста).

6. Втративши смисл в житті, людина майбутнього буде шукати смисли у пошуках своєї смерті (або безсмертя, що в принципі одне й те саме).

7. Світ майбутнього почався ще вчора, але його усвідомлення приходить після того, як «воно» вже стало реальністю.

8. Повернення до Традиції актуальне для контреліт, що протидіють світовому уряду (...), але Традиція не має зрозумілого для контреліт образу майбутнього, тому «Велике повернення» затримується.

9. Буде цікаво, головне дотягнути...

Михайло Шморгун, міждисциплінарна дослідницька група «Politosophia»КОМЕНТАРІ (2)

avatar

Igor Gamal

20 вересня 2011 22:36

Ну прямо не лекція, а фільм "Небесний капітан і світ майбутнього"!!! :)))

А взагалі-то, якщо бути об"єктивним, п.Вишинському треба не лекції давати, а ДОБРОВІЛЬНО пройти обстеження у психіатора (поки не пізно), а вже потім, маючи результати обстеження, як то кажуть, на руках, знову ж таки ДОБРОВІЛЬНО здати на дослідження свій генетичний матеріал, аби врешті-решт отримати відповідь на чи ненайосновніше для нього "філозофське" питання: чи варто йому (п.Вишинському) відтворюватися й чи його нащадкам не передасться ОТА його "любов до філозофії".

Принагідно скажу, вірніше, повторю слова одного добревідомого радянського діяча про модернізм/постмодернізм, що все це нагадує спостереження за фізіологічним процесом випорожнення кішкивника, але знизу, з боку отвору з водою унітазу.

Carthago delendam esse

avatar

Катіліна

21 вересня 2011 10:18