'Свободівець' Мельничук оперативно засвідчив, що опозиція - рак, лебідь і щука

"Свободівець" Мельничук оперативно засвідчив, що опозиція - рак, лебідь і щука

18.12.2013, 21:12

Чернівецька обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» не припиняла мобілізацію мешканців області до Києва. Заява депутата Чернівецької міської ради від ВО «Батьківщина» Олексія Каспрука щодо призупинення опозицією відправки людей на Євромайдан не відповідає дійсності. Про це 18 грудня 2013 року повідомив голова Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Віталій Мельничук.

За його словами, відправка буковинців до Києва здійснюється щодня. «Ми шукаємо транспорт, формуємо групи та щодня відправляємо людей. Поїздки частково фінансуються за рахунок благодійних внесків, які надходять на рахунок Чернівецької обласної організації ВО «Свобода», а частково – за кошти, які мешканці області вкидають до спеціальних скриньок», - зазначив Віталій Мельничук.

Свободівець наголосив, що слова Олексія Каспрука не відображають позицію усіх опозиційних сил Буковини. «Свобода» проводила й продовжуватиме проводити мобілізацію доти, доки в цьому буде потреба. Ми не можемо нині оголосити про припинення відправки людей до Києва, бо це було б неправильно. Акції протесту в столиці повинні тривати поки наші вимоги не будуть виконані».

Водночас Віталій Мельничук додав, що усі кошти, які збираються у спеціальні скриньки йдуть виключно на відправку буковинців до Києва та організацію протестних заходів у Чернівцях, включно з випуском інформаційних матеріалів. Звіт про кожну витрачену копійку буде оприлюднений у засобах масової інформації.

У свою чергу, Чернівецька обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у зв’язку із заявою Олексія Каспрука стосовно поїздок на Київ повідомляє:

ЧОО ПП «УДАР В.Кличка» працює у звичному режимі - ми продовжуємо формувати автобуси для виїзду на Євромайдан.

• Щоб записатись на поїздку, можна звернутися у приймальню обласної організації за адресою вул. Заньковецької, 5, або за телефонами 098-674-42-14, 095-493-15-91.

1


КОМЕНТАРІ (2)

если эти три проклятых жида Яценюк,Кличко и Тягнибок такие ярые революционеры , почему они не ведут людей громить имущество,бизнесс,жильё людей у власти? а громят госсимущество, ведь даже если эти ублюдки и приидут к власти то восстанавливать будут за деньги налогоплательщиков коеми они не являються,то есть будут драть с простых людей,это три мрази которые продались дьяволу пусть будут они и и ихнии дети прокляты.Аминь.

avatar

Лёха Каспер

18 грудня 2013 18:39

Овощ выдал перл...)))

avatar

слов нет,один смех

18 грудня 2013 19:55