'Свободівець'-нардеп, який скинув Леніна разом з раніше судимими громадянами, підставив під кримінал звичайних людей

"Свободівець"-нардеп, який скинув Леніна разом з раніше судимими громадянами, підставив під кримінал звичайних людей

17.02.2013, 14:52

У м. Охтирка, що на Сумщині, більше 10 прихильників партії «Свобода» на чолі із народним депутатом України Ігорем Мірошниченком зруйнували пам’ятник В.І. Леніну.

Народний обранець особисто заліз на монумент, почепив трос, а далі за допомогою вантажівки споруду було завалено. На численні попередження міліції про вчинення порушниками хуліганських дій учасники акції не звертали уваги. Спроби правоохоронців припинити порушення порядку завершилися тим, що вантажівка була скерована у бік стражів порядку. Міліція затримала усіх учасників подій і доставила до Охтирського міськвідділу, серед них місцевих жителів не було, проте багато приїхало з Києва. Є серед учасників акції й раніше судимі. У цій ситуації сліпа довіра політичному лідеру може привести цих людей на лаву підсудних. Слід зауважити, що декотрі народні обранці, користуючись своєю «депутатською недоторканістю», проявляють повну зневагу до Закону та втягують звичайних громадян у протиправну діяльність, за яку їм потім доведеться відповідати, - повідомили в УЗГ МВС України.

За фактом хуліганських дій працівники міліції розпочали кримінальне провадження згідно із ст. 296 КК України «хуліганство».

Місцеві жителі обурені такою поведінкою і називають його вандалізму, деякі з них прийшли до міліції з вимогою покарати винних у руйнуванні пам’ятника.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Правильно зробили! Доки можна чекати щоб антиукраїнська влада виконувала закони? Влада не хоче - народ "допоможе"!

avatar

непрОстий

17 лютого 2013 21:17