У Чернівцях газова паніка

У Чернівцях газова паніка

16.10.2013, 20:32

В чернівецьких «хрущовках» примусово відключають газові колонки. Люди панікують, адже вони залишаються без гарячої води. Газовики ж стверджують, роблять це задля їхньої ж безпеки. Адже вентиляційні шахти в цих будинках нещільні і пропускають дим. Така ситуація призвела вже до декількох смертельних випадків в Чернівцях, - про це повідомляє Місцевий Час Чернівці.

- Почалась нарада на тему газових колонок, - повідомив про вчорашнє засідання в мерії депутат Чернівецької міської ради Олексій Каспрук. - Так далеко в часi "папередников", ще не шукали... Виннi комунiсти, Павло Каспрук, Бойко, Павлюк та Федорук)))) про те, що зроблено за останнi три роки в цьому напрямку анi "пари з вуст.")))

Тему газових колонок у чернівецьких "хрущовках" комунальники гучно порушили ще на початку літа. Проте далі - кінь не валявся. Уже через два місяці про все начебто забули. Натомість відключати колонки в оселях людей вирішили ледь не разом з початком опалювального сезону. Постає логічне запитання: чому, якщо потреба була настільки нагальною, влада увесь цей час нічого не робила? Адже влітку люди менше залежать від газу, врешті тієї ж гарачої води, ніж з настанням холодів. Не хочеться вірити, що час згаяно тільки для того, аби тепер пошвидше провести необхідні тендерні процедури, змусити городян швидше розкошелюватися. Бо коли холодно - з грошима на гарячу воду легше розстаються. 

1


КОМЕНТАРІ (1)

фІРМОВЙ ЧЕРНІВЕЦЬКЙ ПІДХІД - ЗАМІСТЬ РЕМОНТУВАТИ  ВЕНТКАНАЛИ ГОРЕ-ГОСПОДАРНИКИ ВИРІШИЛИ ЗЕКОНОМИТИ НА ЛЮДЯХ. ВСЕ ЯК З ЦЕНТРАЛЬНИМ ГАРЯЧИМ ВОДОПОСТАЧАННЯМ - СПОЧАКУ ЗГНОЇЛИ УСІ КОМУНІКАЦІЇЇ. А ПОТІМ КАЖУТЬ НЕМА СЕНСУ І КОШТІВ ВІДНОВЛЮВАТИ ПОДАЧУ ГАРЯЧОЇ ВОДИ. ЦИНІЧНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ЗЛОЧИН. А МІСЦЕВІЙ ВЛАДІ. ДЕРЖАВНИМ ОРГАНАМ БАЙДУЖЕ - ОЦЕ НАШЕ ВІДРОДЖЕННЯ ТА РЕФОРМУВАННЯ

avatar

567812KRT

16 жовтня 2013 23:00