У Чернівцях на майдані кричали 'Романів' та 'Ганьба'

У Чернівцях на майдані кричали "Романів" та "Ганьба"

17.03.2014, 22:19

Сьогодні у Чернівцях понад 2 сотні людей зібралися на Народне віче.  Зібралися буковинців, щоб обговорити ранкові події, а саме призначення і відставку з посади голови ОДА Михайла Романіва. 

Мітинг поділився на дві частини — одні підтримували Романіва, інші були категорично проти. Спалахували палкі суперечки, сварки, лунали вигуки "Романів" та "Ганьба".

- Він досвідчений керівник, сасме такий потрібен у важкі часи, - запевняла жінка.

- Він уже працював і нічого не зробив, - заявив чоловік.

Романіву закидали тривалу роботу у попередніх владах, членство в СДПУ(о) та Народній партії та те, що він займав пасивну позицію під час Майдану.

Прихильники розповідали про чесніть та досвід Романіва, який взявся за цю посаду у важкий час.

Перед мітингом відбулося засідання ради Буковинського Майдану. Як розповів представник партії "УДАР" Олексій Коломієць, заява Романіва про відставку завтра потрапить до в.о.Президента Олександра Турчинова.

А на раді Майдану бцуло висунуто 15 кандидатур на посаду губернатора Буковини. Серед них рухівець Степан Тарновецький, голова облорганізації "УДАРу" Роман Ванзуряк, Олексій Коломієць та інші.

Учасники акції дійшли до того, що завтра, о 18.00, на Центральній площі розглядатимуть кандидатури на посаду губернатора.

Коли люди "затвердять" певного кандидата, автомайдан повезе його до Турчинова, аби той офіційно призначив нового голову ОДА.

Як передає кореспондент, на віче неоднозначно оцінили призначення на посаду голови облдержадміністрації Михайла Романіва: були ті, хто його підтримував, були і противники.

Кандидати ж розповіли, що готові до вибору громади.

Фото Уляни ДЕЛІКАТНОЇ

Джерело: molbuk.ua та vidido.ua

1