У Чернівцях під ОДА українською й румунською мовами викликали губернатора Буковини на дебати (фоторепортаж)

У Чернівцях під ОДА українською й румунською мовами викликали губернатора Буковини на дебати (фоторепортаж)

24.10.2012, 17:43

У середу, 24 жовтня, відбулося пікетування обласної державної адміністрації (вул. Грушевського, 1, Будинок з левами) щодо політичної ситуації, яка склалася в Україні. Як повідомив з місця події кореспондент BukNEWS, учасники пікету вимагали від губернатора області Михайла Папієва відкритих дебатів з актуальних проблем сьогодення. Пікет співпав у часі з спільним засіданням голів постійних комісій Чернівецької обласної ради і Сучавської повітової ради та приїздом на Буковину голови Сучавської повітової ради Кетеліна Іоана Некіфора.

Під стінами Чернівецької ОДА представники Об’єднаної опозиції викликали на дебати губернатора Михайла Папієва та секретаря міськради Віталія Михайлішина. На мітинг ВО «Батьківщина» до «будинку з левами» у середу вранці прийшло кілька десятків людей.

Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua

Партійні діячі, депутати обласної ради і нардепи закликали Михайла Папієва та Віталія Михайлішина прийти на дебати з представниками Об’єднаної опозиції.

- Пан Папієв – як абсолютний монарх, - каже депутат облради Максим Бурбак. - Він має три гілки влади. Вони зазіхають тепер на четверту гілку – незалежні ЗМІ. Те, що коїться з телеканалом ТВА, те, що відбувається з незалежною журналістикою в області… Можна тільки задуматись, до чого ми прийдемо, якщо після 29 жовтня вони не спакують валізи. Ми запрошуємо на дебати в будь-якому вигляді, але нехай обов’язково буде пряма трансляція. Бо ми знаємо, як вони можуть змонтувати сюжет – забрати слова з контексту і показати, що «пакращення» вже від них настало, а «папєрєднікі» розграбували це місто. Нагадуємо, що сьогодні о 22.00 на телеканалі «Чернівці» Микола Федорук запрошує на відкриті публічні дебати у прямому ефірі Віталія Михайлішина, представника Партії регіонів. Навіть за ті гроші, які заплатив Федорук за цей ефір! Якщо він відмовляється прийти на публічні дебати, то запрошуємо його прийти завтра о 17.00 на Центральну площу, де привселюдно з народом ми готові спілкуватися. Нехай не ховається!

Народний депутат Геннадій Москаль під приміщенням ОДА вигукував з людьми румунською: «Jos mafia, jos Papiev!» («Геть мафію, геть Папієва!»).

- Папієв не може вийти на дебати, - каже нардеп. - Його ставленник Михайлішин сьогодні заполонив усе місто. Йдеш по Кобилянській, а люди не можуть нормально пройти, бо кругом його реклама. Ми просимо Партію Регіонів – покажіться! Покажіть свій інтелект! Це абсолютні боягузики. Вони сидять у цій великій хаті з двома левами. І не хочуть говорити про те, що зробили за ці роки своєї влади – спад виробництва, фінансовий крах на Буковині.

1


КОМЕНТАРІ (2)

Федорук ,давай дебаты на КАЛИНОВСКОМ ! Там людям расскажешь, что не обворовывал с Рынжуком.И с Бурбаком Добробут не прихватизировал. Все ТАМ ждут !!!

avatar

Микола

24 жовтня 2012 21:27

и Бурбака на Калинку захвати!!!

avatar

Федоруку

24 жовтня 2012 21:27