У чотирьох дитячих садочках Чернівців вилучили рибу заражену паразитами

У чотирьох дитячих садочках Чернівців вилучили рибу заражену паразитами

24.05.2019, 21:24

Це підтвердили висновки ветеринарно-санітарної експертизи. Про це нам сказав начальник Держспоживчслужби у Чернівецькій області Олександр Олександрюк.

Заражену рибу знайшли у дитячих садках № 51, 43, 22 та 14.

Про це повідомляє ТРК "Буковина".

Постачальник продукції – ТОВ «Наладка-Комерц ЛТД». Договір з ним укладено 28 грудня 2018 року за результатами тендерних торгів. Сума договору – понад три мільйони гривень.

Співзасновницею фірми є Родіка Ройхман, вона відмовилась коменувати цю ситуацію.

Цьогоріч фірма виграла тендери на постачання риби Хотинського психоневрологічного будинку-інтернату, Відділу освіти Новоселицької РДА, Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Віра, надія, любов».

ДОВІДКОВО:

У дитсадках  Чернівців виявили недоброякісну рибу. Триває перевірка.

Неякісну  морожену рибу виявили у дитячих садках № 51, №43, №22 та №14 в період останньої поставки цієї продукції. Риба мала зовнішні ознаки ймовірного зараження гельмінтами. Було одразу комісійно складено акти-бракежу та направлено звернення до Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області  з проханням провести відбір проб мороженої риби «Хек», яка поступила на склади дошкільних установ.

24 травня  у присутності постачальника та представників Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області ,  управління освіти міської ради було проведено забір зразків продукції морожений «Хек» , яка була поставлена у дошкільні заклади міста.

         Постачальник продукції -  ТОВ «Наладка-Комерц ЛТД». Договір з ним укладено 28 грудня 2018 року за результатами  тендерних торгів на постачання замороженої риби «Хек» у дошкільні установи м. Чернівці. Сума договору – 3 652 280 грн. з ПДВ. Обсяги поставки – 53 500 кг. Відповідно до умов договору впродовж 2019  року риба поставляється в кожний окремий дитсадок міста раз на тиждень.

На  період перевірки в усіх дитсадках рибу вилучено із меню  харчування.

За результатами лабораторних досліджень буде прийнято рішення про розірвання  угоди з постачальником неякісної продукції в односторонньому порядку.

 Фото Олексія Каспрука

1