У Києві сподіваються, що Осачук буде взаємодіяти з Мунтяном у питанні ефективного використання коштів, але якщо буде з усіма добрий, то його звільнять

У Києві сподіваються, що Осачук буде взаємодіяти з Мунтяном у питанні ефективного використання коштів, але якщо буде з усіма добрий, то його звільнять

26.11.2019, 15:38

Про це повідомив перший заступник керівника президентського офісу Сергій Трофімов.

Під час представлення нового голови Чернівецької облдержадміністрації Сергія Осачука представник Офісу Президента України розповів, що вони готові звільняти новопризначених голів ОДА, якщо ті замість ефективної роботи, захочуть всім сподобатись.

"Пріоритетні завдання діляться на три категорії. Перше — це боротьба з корупцією, куди входить ефективне використання коштів, взаємодія з облрадою в цьому питанні тощо. Друге — це децентралізація, її потрібно завершити і передати всі повноваження громадам. І третє — це залучення інвестицій в область. Це ті показники, за якими можна буде вимірювати роботу нового голови ОДА", - сказав представник ОП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Взаємодія заради прориву - це наш крайовий орієнтир»: Сергій Осачук - офіційно голова Чернівецької ОДА (+інавгураційна промова)

На запитання кореспондента ІА АСС, що має зробити новопризначений голова ОДА, щоб його звільнили, Сергій Трофімов відповів:

“Є така особливість, вона спирається на особистий характер людини. Коли місцеві стають головою області, вони або дуже викладаються, бо дуже люблять свій край, або хочуть бути з усіма добрими друзями. Це не завжди можливо. Тому це такий критерій, який може бути виявлений лише у процесі роботи, а не на старті”, - сказав С. Трофімов.

Нагадаємо, сьогодні, 25 листопада представили нового голову Чернівецької ОДА, яким став Сергій Осачук - почесний консул Австрії у Чернівцях.

Джерело: https://acc.cv.ua/ 

1