У Раді суддів заявили про тиск з боку Адміністрації Президента

У Раді суддів заявили про тиск з боку Адміністрації Президента

21.06.2019, 23:56

Голова Ради суддів Олег Ткачук поскаржився на спроби тиску на суддів з боку посадових осіб Адміністрації президента.

Про це він заявив під час засідання Ради суддів, передає LB.ua.

“Напередодні, сьогодні вночі і вранці до мене почала надходити інформація від суддів із різних регіонів, членів Ради суддів про те, що з Адміністрації Президента головам судів надходять телефонні дзвінки з вимогою дати розпорядження делегованим від цих судів у Раду суддів членам зірвати засідання Ради суддів.

Зазначена ситуація викликає велике занепокоєння і не узгоджується з принципами демократії, свідчить про реальну загрозу для судової влади і може підірвати її авторитет як неупередженого арбітра в соціальних, політичних, економічних суперечках”, – зачитав він заяву.

“Потрібно сказати, що такі спроби підірвати довіру до здатності судової влади самостійно вирішувати внутрішні проблеми і завдання, визначені Конституцією та законами України, були продемонстровані 19 червня під час зустрічі заступника голови Адміністрації Президента Руслана Рябошапки і заступника голови Ради суддів Вадима Бутенка”, – сказав Ткачук.

“Ніколи раніше працівники апарату Адміністрації Президента не дозволяли собі публічно демонструвати керівну і спрямовуючу роль у судовій владі”, – додав він.

За його словами, з цією інформацією він звернеться до президента, генпрокурора та директора Держбюро розслідувань. Після заяви він оголосив перерву і вийшов із залу.

 Фото – rsu.gov.ua

1


КОМЕНТАРІ (2)

Оце комедійне чудо знову фарцує..?

avatar

міхал

23 червня 2019 16:48

зашевелилось продажное кодло в мантиях!

avatar

Іван

24 червня 2019 10:29