У селах Васловівці, Задубрівка і Товтри  відбуваються богослужіння представників різних релігійних громад, у селах Заволока та Михальча вирішують питання подальшого користування культовими спорудами

У селах Васловівці, Задубрівка і Товтри відбуваються богослужіння представників різних релігійних громад, у селах Заволока та Михальча вирішують питання подальшого користування культовими спорудами

23.06.2019, 17:45

Сьогодні, 23-го червня, у селах Васловівці, Задубрівка і Товтри на Заставнівщині відбуваються богослужіння представників різних релігійних громад. У селах Заволока та Михальча віряни вирішують питання подальшого користування культовими спорудами. Працівники місцевих райвідділків поліції забезпечують публічний порядок і безпеку учасників зібрань.

 Поліцейські проводять з прихожанами профілактичні бесіди, наголошують на неприпустимості правопорушень на релігійному ґрунті, роз’яснюють відповідальність за порушення чинного законодавства та забезпечують цілісність церковного майна. Наразі ситуація повністю контрольована.

 До поліції надійшло декілька звернень громадян, пов’язаних з проведенням зборів вірян. Усі повідомлення зареєстровано у системі єдиного обліку. Працівники поліції перевіряють отриману інформацію.

 Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області
1