УДАР викриває нові махінації: 'Житловик' як бізнесова структура, що її прикриває міська рада (+ коментар Олексія Коломійця)

УДАР викриває нові махінації: "Житловик" як бізнесова структура, що її прикриває міська рада (+ коментар Олексія Коломійця)

20.06.2013, 21:52

ЗАМІНА ГАЗОВИХ КОЛОНОК – РАЦІОНАЬНЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ЧИ ЗНОВУ ЧИЇСЬ ІНТЕРЕСИ?

Як заявляє Чернівецька обласна організація Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка», за черговими реформами міської ради приховано бізнесовий інтерес заступника міськголови.

          Днями у міській раді було подано на розгляд два проекти: один - це заміна димовентиляційних каналів, інший - дотаційна програма зі встановлення електробойлерів. Дані проекти подані нібито в інтересах людей, однак насправді на мешканців «хрущовок» і старого фонду чекають немалі витрати не лише на нові електроприлади, а й на різні довідки, дозволи і перевірки «Житловика», за що їм прийдеться платити із власної кишені.

Чернівецька обласна організація Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» вбачає у таких діях міської ради неконструктивне вирішення проблеми, так як не всі альтернативи взяті до уваги, а запропоновані проекти – це лише спосіб укріпити негласні зв’язки між ПАТ «Чернівцігаз» та виробничо-споживчим товариством «Житловик». Із перевірених джерел стало відомо, що власником останньої організації є син заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тимофєєва В.Т.  Тому можна припустити, що інтереси «Житловика» може лобіювати як міська рада, так і «Чернівцігаз».

Олексій Коломієць, член Партії «УДАР», переконаний, що «Житловик» є прибутковою бізнесовою структурою, інтереси якої захищає міськрада :

-                    Перед кожним опалювальним сезоном фахівці повинні обстежити стан димовентканалів і скласти відповідний акт, однак люди неодноразово скаржились на те, що працівники «Житловика» навіть не заходять далі порогу квартири, лише питають, чи не виникало проблем. Між ЖРЕПами та товариством «Житловик» укладено договір,  відповідно до якого останнє несе відповідальність за стан димових та вентиляційних вивідних каналів, за що на рахунок «Житловика» надходить частина коштів із квартплати. Таким чином, «Житловик» став своєрідним монополістом із надання такого виду послуг, що обмежує людей у праві вибору. Із людей деруть гроші у три шкури, але якість наданих послуг призводить навіть до отруєння продуктами згоряння. Згадаймо, як не що давно молода дівчина ледь не задихнулась чадним газом. Однак ні «Житловик», і влада за це відповідальності не понесли.

          Окрім того, що користування електричним бойлером обійдеться населенню в рази дорожче, є небезпека перенавантаження лінії напруги, внаслідок чого у квартирах може зайнятись проводка, яка не розрахована на таку напругу.

Інший шлях вирішення проблеми - ущільнення димовентиляційних каналів. Однак на такі цілі грошей завжди не вистачає. За даними різних джерел, на роботи в одному будинку потрібно від 120 до 200 тисяч гривень. Тому зрозуміло, що дуже нескоро у Чернівцях зможуть відремонтувати димовентиляційні канали.

 Однак владі, як зазначає Олексій Коломієць, значно простіше дати вказівку людям діяти по відпрацьованій схемі міська рада – «Чернівцігаз» - «Житлобуд»,  аніж дбати про добробут, здоров’я та безпеку жителів Чернівців. Тому Чернівецька обласна організація Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» наполягає на тому, щоб міська рада прийняла таке рішення, яке б не обтяжувало мешканців «хрущовок», адже там проживають, як правило, малозабезпечені верстви населення. «Партія «УДАР» буде тримати дане питання на контролі і прослідкує за тим, щоб бізнесові махінації не лягли на плечі людей. Ми повідомлятимемо про дії міської ради, щоб протидіяти разом цим махінаціям», - наголосив пан Коломієць.

 Про це повідомляє прес-служба ЧООПП «УДАР Віталія Кличка».

1


КОМЕНТАРІ (1)

КОРУПІЯ!!!!!!!!!!!!!!

avatar

Чернівчанин

20 червня 2013 22:12