В Чернівецькій області заклади з вакцинованими працівниками відзначатимуть позначкою на дверях

В Чернівецькій області заклади з вакцинованими працівниками відзначатимуть позначкою на дверях

22.10.2021, 21:34

Чернівецька обласна державна адміністрація запровадила відмітку "Ми вакциновані від COVID-19" для місцевих закладів у яких 100% колективу щеплені. Вони зможуть продовжити роботу навіть, якщо область перейде до "червоної" зони.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу Чернівецької ОДА. 

Зазначається, що підприємці, які бажають підтвердити, що 100% їх колективу вакцинувалися проти коронавірусу - можуть звернутися:

  • за телефоном +380953238153;
  • на електронну пошту press.oda(СОБАКА)ukr.net.

"Шукайте наліпки "Ми вакциновані від COVID-19" у місцях, які часто відвідуєте. Щеплені працівники – це і ваш захист від коронавірусу", - пише пресслужба. 

На Буковині за останні кілька днів збільшилося число охочих вакцинуватися від COVID-19. Якщо ще минулого тижня кількість щеплень, зроблених за добу, складала близько 2,5-3 тисячі, то 20 жовтня їх було вже 4004.

А до центру масової вакцинації, що у «Юності Буковини», навіть вишикувалася черга. Тут цього дня імунізували майже дві сотні осіб.

Департамент Охорони здоров'я Чернівецької ОДА разом із медичними працівниками краю щодня працюють над збільшенням темпів вакцинації в області, оскільки це допоможе рятувати людські життя.

Нагадаємо, до послуг буковинців щоденно працюють 10 центрів масової вакцинації.

Адреси – за посиланням - https://bukoda.gov.ua/vaccination 

Фото: В Чернівецькій області заклади з вакцинованими працівниками помічатимуть позначкою (facebook.com/CVoda)
1