В обласній клінічній лікарні 'подають ліжка для 'окремих' людей', які не показують, а тримають для знайомих 'елітних' хворих - Наталія Гусак

В обласній клінічній лікарні "подають ліжка для "окремих" людей", які не показують, а тримають для знайомих "елітних" хворих - Наталія Гусак

04.03.2021, 19:48

В окремих лікарнях Чернівецької області, де лікують пацієнтів з коронавірусом, діють "елітні" відділення.

Про це на засіданні обласного ковід-штабу заявила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак, пише molbuk.ua.

Вона зауважила, що володіє інформацією про обласну клінічну лікарню, де, за її словами, "подають ліжка для "окремих" людей".

"Знаю про обласну клінічну лікарню, і знаю навіть більше, ніж мені було би зараз достатньо оголосити. У нас є відділення для "окремих" людей, які зараз нам не подають ліжка, лише по знайомих. І чи "самозвернення", чи так, як звичайні люди – через центр екстреної медичної допомоги. За весь цей час у нас з'явилися "елітні" заклади та "елітні" відділення, де люди госпіталізуються не через Центр екстреної медичної допомоги. Якщо я побачу ще раз, почую про "телефонне" право госпіталізації - дограємося", - сказала Гусак.

Також вона додала, що сьогодні чотири заклади охорони здоров'я не надали ОДА інформацію про вільні ліжко-місця у палатах, де лікують хворих на коронавірус.

"Мені про вільні ліжка не подали дані міські лікарні №3 та №4, одне із відділень обласної лікарні та Центр екстреної допомоги. Якщо у вас немає ліжок - так і подавайте", – сказала посадовиця.

Джерело: molbuk.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заступник Клічука потрапив до реанімації з коронавірусом (ОНОВЛЕНО)

1