В обласній раді  ініціюють запровадження плати за транзитний проїзд буковинськими дорогами для іноземних великовагових фур

В обласній раді ініціюють запровадження плати за транзитний проїзд буковинськими дорогами для іноземних великовагових фур

25.06.2019, 09:15

Через неможливість забезпечення безперешкодного та безпечного для життя та здоров’я людей автомобільного руху вулицею Хотинською обласного центру 21 червня голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян скликав екстрене засідання колегії Чернівецької обласної ради.

З метою недопущення транспортного колапсу в м. Чернівцях учасники екстреного засідання колегії обласної ради звернулися до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо необхідності виділення коштів на проведення капітального ремонту вказаної вулиці.

Так, заслухавши інформацію керівників відповідних обласних служб, члени колегії попросили керівника Уряду спрямувати цільову субвенцію з державного бюджету у сумі 195 млн. грн. для проведення капітального ремонту вулиці Хотинської, а Державне агентство автомобільних доріг України – відновити проектування та будівництво об’їзної дороги навколо м. Чернівців.

З метою збереження покриття автомобільних доріг краю буковинські народні обранці також запропонували розглянути можливість запровадження справляння плати за транзитний проїзд автомобільними дорогами загального користування міжнародними великоваговими транспортними засобами.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

1


КОМЕНТАРІ (1)

Очень правильное  решение-пожелание. Только  сбор "дани" отдать дорожникам(фин.отделу),  но не  в коем  случае  - коррумпированой  полиции    или ,  еще хуже,  ворью-налоговикам!

avatar

НВ

25 червня 2019 10:37