Василь Максимюк пояснив, чому не рветься в нардепи

Василь Максимюк пояснив, чому не рветься в нардепи

20.06.2019, 12:15

Депутат Чернівецької міської ради, голова фракції БПП Солідарність Василь Максимюк має намір продовжити служити нашому прекрасному місту.

- В останній час до мене досить часто звертаються мешканці Чернівців з питанням чи не маю я наміру балотуватися у народні депутати України. Хочу відповісти тут всім, хто цікавиться, що таких намірів поки що не маю. Бачу себе в Чернівцях, працював та працюю на благо міста, тут справ не менше. Мені цікаво, бо щодня тут можна бачити результати своєї праці, допомогти конкретній людині, вирішити практичне питання. Маю намір продовжити служити нашому прекрасному місту.

- Ця парламентська кампанія, як продовження президентської, відбувається як «в старі, добрі часи», за кальками КПРС. Тепер кожен шофер, тракторист, комбайнер, муляр, юрист, кухарка, доярка  спить і бачить себе нардепом. І більшість з них під новими знаменами ними, на жаль, можуть стати. Я з величезною повагою ставлюся до людей робітничих професій. Але кожен повинен займатися своєю справою.

- Переконаний, що нашій центральній владі потрібні висока фаховість та справжній професіоналізм, яких таке «оновлення» точно не додасть. Тому я утримався від прийняття рішення щодо участі у цьогорічній парламентській кампанії.

Василь Максимюк

1


КОМЕНТАРІ (2)

Та Вам, п.Василь, до депутата ВР, як "куцому до зайця"...

avatar

Дьордій

20 червня 2019 20:12

Чинуш двох не винене. Гешко вже побіг

avatar

я

21 червня 2019 09:25