Василь Тимофєєв зустрів снігову навалу у відпустці, а керівник міськШЕП Червінський на відпочинку за містом?

Василь Тимофєєв зустрів снігову навалу у відпустці, а керівник міськШЕП Червінський на відпочинку за містом?

08.02.2012, 15:08

Наприкінці минулого тижня до морозів приєднався снігопад. У п’ятницю ввечері державні служби почали звітувати. Втім, звіти допомагали не дуже. На вихідні місто вражало чистим повітрям і відсутністю автомобілів (і пішоходів) і хоча б якихось адекватних дій комунальних служб. Подейкують, що заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Василь Тимофєєв в цей час був у відпустці з нагоди свого дня народження, а пан Червінський вирішив перепочити на гірськолижній трасі неподалік міста. Безперечно місто усім своїм виглядом підтверджувало ці чутки. Звіт  прес-служби ОДА, що з’явився  у п’ятницю  привернув увагу, до речі, цікавою інформацією. Цитуємо: «На сьогодні для боротьби з ожеледицею в області наявні 2 тони 670 кг піщано-соляної суміші, 4 тони 400 кг піску».

А де ж сотні тон піску, які мали закупити відповідні служби? Адже піском Буковина не обділена. Чотири тонни піску, це капля у морі для міста! А звітували, нагадаємо, обласна влада. В понеділок громадяни побачили неабияке пожвавлення діяльності і військових на вулицях. Добре, що хоч вони не у відпустці. Але що ж з піском? Куди поділися ті сотні тон? Крізь пальці?КОМЕНТАРІ (3)

Саме таким був висновок сьогоднішнього позачергового засідання виконавчого комітету Чернівецької міської ради, яке сьогодні відбулося за ініціативи секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина.

«Ми тримаємо ситуацію під контролем, - запевнив присутніх Віталій Михайлович. - Варто визнати, що у вихідні дні комунальні служби трохи недопрацювали, та за останні дні ми доклали максимум зусиль, аби оперативно розчисти місто від снігу, забезпечити безперебійний рух транспорту та прийнятний температурний режим у лікарнях, школах, дитячих садочках».

За словами директора департаменту житлово-комунального господарства Дмитра Сірмана організовано вивіз снігу за межі міста. До сьомої години ранку центральну частину міста розчищали 6 грейдерів, 2 навантажувачі, 10 автомобілів та 4 трактори. Здійснено 81 один виїзд по вивозу снігу. Вчора було ліквідовано аварію на водогоні на вул.Гагаріна. Сьогодні, до кінця дня, завершать ремонтні роботи на водогоні по вул.Київській.

Начальник комунального підприємства «МіськШЕП» Віталій Червінській зазначив, що у підприємства у резерві є 80 тон солі, та 500 кубометрів відсіву. Найближчими днями до Чернівців прибудуть 5 вагонів із посипальними матеріалами.

Заступник Чернівецького міського голови Олександр Паскар зауважив, що у всіх освітніх та медичних закладах підтримується необхідний температурний режим.

За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимира Самолюка у місті організовані пункти обігріву безхатченків. З першого лютого вони фінансуються за кошти міського бюджету. Завдяки оперативному розгортанню цих пунктів у Чернівцях від обмороження не загинула жодна людина.

Присутні на засіданні голови районних рад, депутати міської ради відзначили, що, незважаючи на несприятливі погодні умови, вперше за останні декілька років всі комунальні служби міста працюють злагоджено, рівень травматизму на вулицях порівняно із минулорічною зимою зменшився на 15%, усі недоліки у роботі мереж тепло та водопостачання оперативно усуваються.

Керівники відповідних структурних підрозділів кожні дві години доповідають Віталію Михайлішину про ситуацію у місті.

Наступного вівторка, на черговому засіданні виконкому, питання роботи комунальних служб в умовах низьких температур буде розглядатися першим.

avatar

Місто успішно бореться зі сніговими заметами

08 лютого 2012 11:52

До понедельника город никто не убирал. Проехать по улицам без толкача было невозможно. Власть сраная кормит нас общениями. Только после угрозы опозиции созвать сессию все закрутились. Нашлась соль и бензин. Вывод один - думали украсть, но зуськи.

avatar

Водитель такси

09 лютого 2012 10:04

Согласен с водителем на все сто. Но причина не только в страхе перед сесией. Они просто хозяина встречали. Вот и скинулись с общака на бензин для техники и прочее. Стыд и срам!

avatar

Черновицкий

09 лютого 2012 10:15