Велика частка тіньової економіки на Буковині не може існувати без кураторства правоохоронних органів, - голова ОДА

Велика частка тіньової економіки на Буковині не може існувати без кураторства правоохоронних органів, - голова ОДА

04.12.2019, 22:00

Сергій Осачук розповів, що минулого тижня, одразу після представлення на посаду голови ОДА, провів нараду з керівниками правоохоронних структур.

Про це голова Чернівецької ОДА сказав під час спілкування з керівником мобільного підрозділу Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки України Йоахімом Петерсом, який перебуває в Чернівецькій області. 

«Наголосив на тому, що вони є носіями державної безпеки, і їхня поведінка, ставлення до довірених державою обов'язків, виконання функцій визначає довіру громадян до України. Ми спільно творимо каркас держави, ми є фундаментальними стовпами, які формують життєвий простір цієї території. Люди повинні себе почувати в безпеці, під захистом закону – це найважливіше», - підкреслив Сергій Осачук.

Голова ОДА констатував, що Буковина — динамічний регіон, де висока купівельна спроможність, але разом з тим — велика частка тіньової економіки, і цей негативний фактор за минулі роки незалежності не міг існувати без кураторства правоохоронних органів. Ще одне питання до обговорення – прикордонний статус Буковини.

«Усвідомлюю свою позицію координатора руху змін на Буковині. Митні служби не підпорядковуються обласній виконавчій владі, вони мають свою вертикаль. Та взаємодія – це єдиний інструмент розвитку задля прориву Буковини», - зазначив Сергій Осачук.

1