Вже цієї суботи Юрій Андрухович презентує свій новий роман “Радіо Ніч”, виданий у видавництві Meridian Czernowitz

Вже цієї суботи Юрій Андрухович презентує свій новий роман “Радіо Ніч”, виданий у видавництві Meridian Czernowitz

12.12.2020, 13:45

12-13 грудня 2020 відбудуться перші онлайн-презентації роману “РАДІО НІЧ” ЮРІЯ АНДРУХОВИЧА.

Вже цієї суботи, 12 грудня 2020, Юрій Андрухович презентує свій новий роман “Радіо Ніч”, виданий у видавництві Meridian Czernowitz. Запрошуємо вас до перегляду презентацій у прямому ефірі:

12 грудня о 22:00 – Онлайн презентація книжки  (модерує Володимир Єрмоленко) на сторінках Meridian Czernowitz та UA: Культура на Facebook, а також на YouTube.

13 грудня (в ніч з 12-го на 13-те) о 00:07 –  “Радіо Ніч: перфоманс Юрія Андруховича в прямому ефірі нічного шоу на Українському радіо та Радіо Культура” на сторінках Meridian Czernowitz та Радіо Культура на Facebook, на YouTube Українського радіо, а також в прямому ефірі Радіо Культура та Українського радіо.  

image.png

  Як і в «реальній дійсності», ще одна революція зазнала поразки. Можливо, тому, що втратила свого загадкового лідера. Йосип Ротський (не плутати ні з Йосіфом Бродським, ні з Йозефом Ротом), музичний герой барикад, змушений хоч кудись утікати, приміряючи на себе долю багатьох інших Йосипів. Його переслідують, і режимні спецслужби – це лише пів біди. Є ще недоречна любов, з якою не звладати, і банківська таємниця, з якою не впоратися. В’язничний досвід і мимовільно успішний теракт. А також розум і забуття, сміх і темрява, холод і пекло, іронія і щем. Останній сховок, звідки дозволено вести нічний етер. Чи справді останній?..

  Передпродаж “Радіо Ночі” триває до 13 грудня за акційною ціною: https://www.books-xxi.com.ua/products/radio-nich

 У книгарнях книжка з’явиться з 13 грудня 2020 року. 

1