Від Михайлішина вимагають припинити грубо, систематично, вже протягом понад двох років порушувати закон і нарешті прозвітувати перед громадою про свою роботу

Від Михайлішина вимагають припинити грубо, систематично, вже протягом понад двох років порушувати закон і нарешті прозвітувати перед громадою про свою роботу

15.10.2013, 05:56

З відповідним відкритим зверенням до секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина 11 жовтня вже вдруге звернувся Юрій Івашин - голова громадської організації «Спільними зусиллями захистимо Чернівці!» (58010, м.Чернівці, вул.Котляревського, 5/20, тел.0506476833, e-mail: ivashinyury@ukr.net ). BukNews отримав копію цього зверення і публікує повний його текст.  

 

 

 

Секретарю Чернівецької міської ради, т.в.о. Чернівецького міського голови Михайлишину В.М.

Повторне відкрите звернення.

 Шановний Віталію Михайловичу!

       Ще в червні 2013 року Ваші підлеглі надали мені відповідь (№01/02-20-3318 від 17.05.2013р.) на моє відкрите звернення до Вас з приводу грубого, систематичного, вже протягом понад 2-х років, порушення Вами, як посадовою особою місцевого самоврядування, чинного законодавства, що регулює діяльність місцевого самоврядування в Україні, яскравим прикладом чого є той факт, що з 31 березня 2011 року по теперішній час Ви  безпідставно, антизаконно, не провели жодної відкритої, заздалегідь проанонсованої серед громади міста зустрічі з громадянами, де б Ви прозвітували про свою роботу, про діяльність міських виконавчих органів, комунальних підприємств, служб, владних підрозділів, як того вимагає Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».

      Після отримання вашої відповіді я 3 місяці чекав, що Ви нарешті проведете такий звіт, проллєте «світло» на свою діяльність після призначення Вас тимчасово виконуючим обов’язки Чернівецького міського голови. Вірив, що Ви захочете привселюдно, гласно, відкрито почути критичні зауваження про свою роботу та кінці-кінців докажете всім і самому собі, що Ви є законопослушним чиновником. Але, на жаль, цього не сталося…

      Ось тому я змушений повторно звернутися до Вас і вдруге попрохати виконати чітку норму зазначеного вище Закону України.

       А зараз мені би хотілося пригадати Вам, чиновникам міськради причетним до підготовки мені відповіді, довести до відома небайдужих чернівчан короткий зміст Вашої «напівтаємної» від людей відповіді на моє відкрите ( підкреслюю: відкрите) звернення до Вас від імені громадської організації «Спільними зусиллями захистимо Чернівці!».

       По –перше. Я звертався до Вас, а отримав відповідь від п.О. Паскаря.  ( його я поважаю вже дуже давно і не він винен в цьому). Чому? Чи часом це просто-напросто вияв  Вашої неповаги до громадської організації, яка зрозуміло від кого і від чого хоче захищати Чернівці…Допускаю, що Ви були на відпочинку, коли треба було давати відповідь. Але чому в такому разі Ви не повернулися до цього звернення після повернення з відпустки? Не вистачило часу чи просто бажання спілкуватися з представниками громади?

       По-друге. Я від імені громадської організації звертався до Вас відкрито, через засоби масової інформації з тим, щоб громадяни теж дізналися про причини затримки Вашого звіту на 2 роки, про час і місце Вашого давно очікуваного і передбаченого Законом звіту перед ними. А ваші підлеглі відповіли мені поштою, ігноруючи відкриту, гласну відповідь через ЗМІ, які опублікували моє звернення.

       По-третє. Як можна працівникам апарату міської ради, готуючи нашій організації відповідь, так цинічно, зверхньо і аж занадто «хитро» «путати» робочі зустрічі секретаря міської ради з жителями міста із щорічним, обов’язковим, ретельно підготовленим, широко проанонсованим, звітом в.о.голови міської ради про свою роботу, діяльність всіх служб і підрозділів? Мабуть на таку законом визначену зустріч мали би бути запрошені сотні чернівчан, в ній мали би, скоріш за все, брати участь керівники основних міських служб, що забезпечують життєдіяльність міста, його соціально-економічний і духовний розвиток. Про таку зустріч мали би мовити , і не один день, телеефіри, газети, сайти, борди, сіті-лайти, різноманітні оголошення. …Натомість «ваші» люди пишуть мені про десятки Ваших робочих зустрічей в місті... При цьому вони не  звернули увагу чи не знають про те, що в нормального керівника таких робочих зустрічей мало би бути не менше 2-х – 3-х в тиждень, а «апаратчики» міськради пишуть про понад 20 зустрічей за два роки. Щось дуже мало і вкрай недостатньо, Віталію Михайловичу.

       І насамкінець. Моя порада керівникам і працівникам апарату міської ради ретельно і глибоко вивчати «матчасть», неухильно дотримуватись українського законодавства, прислухатися до критичних зауважень громадян і не «заганяти в глухий кут» місцеве самоврядування та народовладдя в наших рідних Чернівцях.

      Мабуть повторююсь, але я глибоко переконаний, що все більше городян, депутатів міської, районних в місті рад відзначають, що ви,  пане Михайлишин, підлеглі вам керівники міських органів влади все більше вдаєтеся до вирішення тих чи інших міських питань «в кабінетах», кулуарно, в «групах за інтересами». В результаті – кричущі недоліки в міському житлово-комунальному господарстві; практично повне бездоріжжя на ряді вулиць, як в центрі так і на околицях; масово «роздаються за заслуги», а фактично «кому треба», земельні наділи; «підпільно» і незаконно «виділяються» чиновникам і «заслуженим» депутатам квартири; за кількістю і об’ємом хабарів Чернівці вже «далеко попереду всієї України», тощо.

       В зв’язку з вищевикладеним, з метою відродження самоврядування в Чернівцях та на підставі ст.42, п.6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від імені ГО «Спільними зусиллями захистимо Чернівці!», тих чернівчан, яким дороге наше рідне місто повторно пропоную Вам, Віталію Михайловичу, все таки визначитись з датою і місцем проведення Вашого відкритого звіту про свою роботу та про діяльність міських владних інституцій перед громадянами ( на цей раз не переплутайте цю зустріч-звіт з робочими відвідинами трудових колективів та чернівчан за місцем проживання). Повторно пропоную повідомлення про цю, визначену Законом України, звітну зустріч з громадянами міста опублікувати в ЗМІ, на інформаційних плакатах, білбордах, сітілайтах, розтяжках, хоч би на порядок меншим об’ємом ві того, як Ви це робили під час Вашої передвиборчої агітації в вересні-жовтні 2012 року.

       Віталію Михайловичу, відповідь щодо всіх питань піднятих в цьому повторному відкритому Зверненні до Вас знову повторно прошу надати нам теж відкрито, гласно, через інформаційний портал «Букінфо» та сайт «Букньюс» у встановлений законодавством термін.

       

       З повагою, без надії, але сподіваюсь, голова організації  Ю.Івашин

Коментар BukNEWS:

Нагадаємо, це вже друге відкрите звернення до секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина з цього приводу. Вперше Юрій Івашин - голова громадської організації «Спільними зусиллями захистимо Чернівці!» звернувся з аналогічною вимогою ще в червні 2013 року. 

Раінше ми повідомляли:

Від Михайлішина вимагають зробити те, що його радник Руснак клав на карб Федоруку
07.06.2013, 09:42

 

Під час прямого ефіру програми „Суть речей” на радіо Станція 103.2 ФМ, який відбувся 21 березня 2013 року, заслуженого юриста України, радника секретаря Чернівецької міської ради Бориса Руснака, поміж іншим запитали:

Ведуча: саме тому я у вас і перепитала, чи можете ви тут зараз у студії, як юрист, назвати ці порушення (йдеться про порушення, через які з посади усунули законного мера Чернівців. - BukNews)?

Борис Руснак: не буду я називати порушення, бо з мого боку це не коректно та не етично – я не є депутатом, я не давав оцінки Федоруку ні тоді, ні зараз давати не хочу. Це справа депутатів. От тих запросіть в студію, хто приймав рішення – нехай вони перелічують порушення, за які вони припинили повноваження. Я ж не депутат міської ради.

Щоправда під тиском ведучої, яка перефразувала своє запитання чи були ці порушення взагалі, чи ні, Борис Руснак спромігся таки згадати одне. А саме, що міський голова не рідше одного разу на рік повинен звітувати про свою роботу, про роботу міської ради, виконавчих органів на відкритій зустрічі з громадянами.

Борис Руснак: з моєї точки зору, так. Я міг зі свого боку назвати порушення міським головою норми закону, яку він не виконував протягом багатьох років. Я вже це порушення приводив і мене за це критикували, щоправда, публічно. У Законі про місцеве самоврядування написано, що міський голова не рідше одного разу на рік повинен звітувати про свою роботу, про роботу міської ради, виконавчих органів на відкритій зустрічі з громадянами. Я, як мешканець міста Чернівців, за 16 років керування Миколою Трохимовичем містом не був на жодній відкритій зустрічі не тому, що я не знав і не хотів іти, а тому що їх просто не було. А це пряма норма закону, бо міський голова, як найвища посадова особа у системі місцевого самоврядування підзвітний, підконтрольний, відповідальний перед територіальною громадою. А він не звітував жодного разу – це формально порушення закону. Інші я не хочу називати, для назви інших є інші структури, депутати, є правоохоронні структури, нехай вони дають оцінку. Я на себе таку функцію брати не хочу.

Громадські активісти, судячи зі змісту листа, хочуть від в.о.мера саме такого звіту, про який казав пан радник і якого речники опозиційних сил на Буковині не раз публічно називали "експертом з придушення місцевого самоврядування" в краї.

1


КОМЕНТАРІ (4)

Так Веталька не есть мэр, вот и не звитует!

avatar

Лабух

12 жовтня 2013 18:51

О, федорук снова подкинул косточку ивашину ))))) Куда смотрят санитары ? ))))  у нас пациент Ивашин сбежал из отделения.

avatar

дохтур с мусоргского

13 жовтня 2013 14:38

А почему новость датирована 15.10.13, а сегодня только 14.10.13 ? 

avatar

Гости из будущего

14 жовтня 2013 15:42

Ивашын есть полное гамно. Сначала в Нашей Украине деньги тяпал, и сеял разброд, потом в облраде козни ставил, особенно любил Баглея и Павлюка. После его подобрал на помойке Коля рыжий и тот работал в штабе  Грыценка. Когда придурок Ивашин организовал встречу с кандидатом в меры Сенычаком, ясно что за деньги Сенычака, а с Малярчуком не поделился тот его выгнал нахер со штаба и с первого номера списка в райраду.  Тепер этот идейный придурок типа за Федорука, ну не идиот?

 

avatar

viktor

14 жовтня 2013 22:58