Військово-спортивний зліт «Ніхто Крім Нас» успішно завершився

Військово-спортивний зліт «Ніхто Крім Нас» успішно завершився

10.07.2013, 18:09

Чернівецька обласна організація ВГО «Ніхто крім нас» в період з 28 червня по 6 липня 2013 року провела військово-спортивний зліт «Ніхто Крім Нас» на базі оздоровчого табору в с. Репужинці Заставнівського району.

Окрім оздоровлення, здобуття навичок життя в гармонії з природою, діти вчилися бути єдиною командою, брали участь у спортивних заняттях зі скелелазання; початкової військової підготовки; заняттях з історії України, краєзнавства, психології, національно-патріотичного виховання; брали участь у майстер-класі з рукопашного бою. Про це повідомляє прес-служба ВГО «Ніхто Крім Нас » в Чернівецькій області.

Чернівецька обласна організація «Ніхто Крім Нас» висловлює подяку за надану підтримку в організації злету:  депутату Чернівецької міської ради Кавулі А.В., ректору Буковинського Державного медичного університету Бойчуку Т.М., генеральному директору ДП «Чернівцітурист» Кінащуку І.В., командиру військової частини 0264 Шаптала С.О. та багатьом не байдужим громадянам нашого міста та області до діяльності нашої організації в рамках військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Інформацію про літній табір на своїй сторінці у ФБ прокоментував народний депутат України Максим Бурбак:  "Моїм дітям дуже сподобалось відпочивати в військово-спортивному зльоті «Ніхто Крім Нас» на базі оздоровчого табору в с. Репужинці Заставнівського району.Кажуть, дуже цікавий досвід. Раджу всім !!!"

1