Військовослужбовця знайшли мертвим на вокзалі з ознаками побиття: у військкоматі повідомили деталі смерті бійця з Буковини

Військовослужбовця знайшли мертвим на вокзалі з ознаками побиття: у військкоматі повідомили деталі смерті бійця з Буковини

12.03.2018, 11:46

агиблий військовослужбовець з Чернівецької області Віталій Вяльцев не загинув у зоні АТО. Його знайшли мертвим на залізничному вокзалі у Києві. 

Про це повідомив обласний військовий комісар Володимир Шведюк.

"Військовослужбовця позавчора, 10 березня, знайшли мертвим на залізничному вокзалі у Києві з ознаками побиття. Він був у відпустці у селі Погорилівка Заставнівського району і саме повертався на ротацію. Тобто він не загинув під час бойового завдання, як це повідомили волонтери", - зазначив Володимир Шведюк. 

За словами обласного воєнкома, Віталій Вяльцев призивався із Кіцманя. Проживав у селі Погорилівка Заставнівського району, де і був у відпустці. Батьків у нього немає, лише сестра. Залишилося двоє дітей. Служив у десятій бригаді під Попасним.

“На жаль, військовослужбовець не доїхав до своєї бригади. У Київ поїхала його колишня дружина на упізнання. Наразі тривають слідчі дії. Коли доставлять тіло, ще невідомо”, - сказав Володимир Шведюк.

Джерело: molbuk.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волонтери повідомили про загибель буковинця у зоні АТО

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.