Віталій Ткачук: Дякую усім чернівчанам, які підтримують мене та розділяють моє бачення розвитку міста

Віталій Ткачук: Дякую усім чернівчанам, які підтримують мене та розділяють моє бачення розвитку міста

23.05.2014, 16:44

«Я закликаю усіх чернівчан бути свідомими громадянами, 25 травня піти на виборчі дільниці та зробити свій вибір – вірний крок у краще майбутнє Чернівців та країни. Кожен з нас своїм голосом задекларує своє нестримне бажання жити у мирній країні та квітучому місті. Певен, городяни зроблять правильний вибір, адже НАМ ТУТ ЖИТИ!», - говорить кандидат на посаду Чернівецького міського голови Віталій Ткачук.

 Протягом трьох тижнів він, зокрема, мав близько сотні особистих зустрічей з виборцями у навчальних закладах, медичних установах, підприємствах та організаціях Чернівців. «Кожна зустріч з чернівчанами надихала мене впевнено працювати далі, адже я не лише вислуховував проблеми городян, але й окреслив для себе, як майбутнього мера Чернівців, чіткі шляхи їх вирішення. Тому хочу подякувати усім та кожному, хто знаходив час для того, щоб побачитись зі мною та поспілкуватись, обговорити важливі питання та підтримати мене у цій кампанії», - зазначає він.

 Віталій Ткачук наголошує, що готовий стати гідним мером Чернівців – хорошим господарником, ефективним і якісним менеджером та й вірним другом кожному чернівчанину. «Я прагну перемоги не для того, щоб задовольняти власні потреби. Я прагну перемоги, бо готовий щоденно працювати над розбудовою Чернівців, розвитком інфраструктури міста та над покращенням благополуччя городян. Тому прошу чернівчан зробити вибір на користь того кандидата, який дійсно це виконувати свої обов’язки чесно та відкрито», - підсумовує Віталій Ткачук. 

Про це повідомляє прес-служба депутата Чернівецької обласної ради.

1