Всеукраїнська мистецька програма «Нові імена» - 2020: у  Чернівецькому обласному художньому музеї покажуть твори учнів мистецьких шкіл області

Всеукраїнська мистецька програма «Нові імена» - 2020: у Чернівецькому обласному художньому музеї покажуть твори учнів мистецьких шкіл області

02.03.2020, 10:46

Всеукраїнська мистецька програма «Нові імена» - 2020

Започаткована 1991 року Українським фондом культури, програма покликана виявити й підтримати обдаровану молодь у галузях музики, літератури, образотворчого мистецтва та народної творчості. 

Щороку в рамках Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена» відбувається  обласний відбірковий тур огляду-конкурсу, в якому беруть участь учні художніх і музичних шкіл та студенти мистецьких навчальних закладів.

Цього року участь в обласному турі  в номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Народне мистецтво» беруть найкращі учні 12-ти художніх шкіл області та студенти чотирьох вишів. Юні  таланти продемонструють свої творчі напрацювання впродовж навчання в мистецьких школах. Переможці візьмуть участь у заключному етапі, який відбудеться в Києві.

Учні художніх шкіл Чернівецької області неодноразово були лауреатами або дипломантами  програми «Нові імена України». Це засвідчує високий рівень освіти в мистецьких закладах краю.  Позаторік у конкурсі взяли 28 участь юних митців, 12 з них перемогли в обласному турі, шестеро представляли Буковину в Українському фонді культури та стали дипломантами.

У рамках конкурсу відбудеться  виставка творів учнів мистецьких шкіл області в  Чернівецькому обласному художньому музеї.

Відкриття виставки-конкурсу

3 березня 2020 року о 17.00

 

Підтримаємо мистецьке майбутнє України!

 

1