Ввечері оголосять попередні підсумки екзит -полу по виборах в Чернівцях

Ввечері оголосять попередні підсумки екзит -полу по виборах в Чернівцях

25.05.2014, 16:17

Сьогодні, 25 травня 2014 року, відбудеться брифінг в товаристві "Знання" (вул. Штейнбарга, 23) про попередні підсумки екзит -полу по виборах в Чернівцях. Початок о 20.15.

У Чернівцях проводяться два екзит-поли на виборах мера — їх організували інститут імені Маковецького і товариство "Знання". Результати обіцяють оприлюднити одразу після завершення голосування.

В Чернівецькій області деяким виборцям на номери мережі Лайф від абонента «ExitPoll” приходять смски з даними екзит-полу від нібито УЦЕПД (Український центр економічних та політичних досліджень імені Разумкова).

Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА звернувся за коментарем до Українського центру економічних та політичних досліджень імені Разумкова. Там повідомили, що екзит-пол Центр проводить, але технічно перші результати можуть бути тільки о 15:00. Ніяких смсок вони не відправляють.

В Центрі вважають, що це провокація і війна екзит-полів.

Наголошуємо, що відповідно до п. 18 ст. 64 закону України про вибори Президента України: "Забороняється оприлюднення в день виборів (в день повторного голосування) результатів опитування виборців щодо їх волевиявлення під час голосування до його закінчення".

Принагідно повідомляємо, що в Чернівецькому представництві Громадянської мережі ОПОРА запрацювала гаряча лінія, на яку виборці можуть залишати повідомлення про факти порушень виборчого законодавства 099 010 6551.

1


КОМЕНТАРІ (1)

avatar

Euro Ukraine

26 травня 2014 23:53