Як голосували депутати міськради за 150 мільйонів кредиту на ремонт доріг Чернівців і виконання Гімну України школярами

Як голосували депутати міськради за 150 мільйонів кредиту на ремонт доріг Чернівців і виконання Гімну України школярами

07.08.2020, 13:34

Стали відомі результати поіменного голосування за рішення про отримання Чернівцями кредиту в розмірі 150 мільйонів гривень на проведення ремонту доріг в місті.

Як повідомляє molbuk.ua, це рішення підтримали 24 депутати, двоє проголосували "проти", один утримався і шестеро не голосували.

Згідно з результатами поіменного голосування, були присутніми у сесійній залі, але не підтримали ухвалу такі обранці: Денис Затірка, Андрій Кавуля, Андрій Романчишин, Ромео Скрипа, Сергій Греков, Василь Максимюк, Володимир Сєхов, Юлія Сафтенко та Олександр Ставчанський.

Загальна картина голосування за це питання виглядає так:

Чернівецька міська рада ухвалила рішення, згідно з яким місто візьме кредит у розмірі 150 мільйонів гривень на ремонт доріг.

Як повідомляє molbuk.ua, відповідне рішення депутати підтримали 26 голосами, ще семеро не брали участь у голосуванні.

Ухвалене рішення передбачає, що Чернівецька міськрада погоджується на отримання кредитних грошей від банків на фінансування бюджету розвитку міського бюджету для створення, приросту чи оновлення стратегічних об’єктів довготривалого користування або об’єктів, що забезпечують виконання завдань міської ради, спрямованих на задоволення інтересів населення територіальної громади міста.

Ці кошти візьмуть в кредит у двох банках – "Укрексімбанк" та "Ощадбанк".

Стали відомі результати поіменного голосування за проект рішення Чернівецької міської ради про запровадження виконання учнями шкіл міста Гімну України.

Як повідомляє molbuk.ua, це рішення підтримали 30 обранців міськради, троє не голосували.

Зокрема, участь у голосуванні за цей проект рішення не брали депутати Віталій Гавриш, Валерій Казимірович та Андрій Романчишин.

Загалом картина голосування за це питання виглядає так:

 Джерело: molbuk.ua

1