Як на Чернівеччині організовували підтримку для Януковича на Антимайдані (+ відео)

Як на Чернівеччині організовували підтримку для Януковича на Антимайдані (+ відео)

17.12.2013, 17:34

На світовому відеохостингу YouTube з'явилося сенсаційне відео, як на Хотинщині 13 грудня 2013 року організовували бомжів і алкоголіків підтримати Януковича на Антимайдані.

Автор розміщеного відео прокоментував це так:

"2013 рік... грудень місяць... пятниця, 13-те... (дуже символічно, на мій погляд)...м.Хотин. Хотинська районна організація Партії регіонів в Чернівецькій області, провела жорсткий відбір, обрала кращих з кращих своїх представників для делегування в м.Київ на мітинг в підтримку Януковича та його уряду.

Але в Хотині є і прості люди, які не вписуються в «регіонівську еліту», в яких вистачає гідності не стояти на колінах перед злочинною владою, які не продавали свій голос на останніх виборах за 150грн., які не байдужі до майбутнього своїх дітей і долі України як держави вцілому. Ці люди влаштували «живий коридор ганьби» тим, хто з тих, чи інших причин пішов на угоду Зі своєю совістю. Далі коментарі зайві..."

На відео чітко видно, як п'яні люди вживають алкоголь та вигукують "Янукович - наш президент!", а молоді юнаки, які бачать що їх фіксують на відеокамери, починають ховати обличчя. Обурені хотинчани проводжають антимайданівців під ганебні оплески, вигуки "Не ховайте обличчя! На святу справу їдете!" та марш "Прощання слов'янки". Попри хміль в голові, одна із жінок вигукує до чоловіків: "Йдемо додому, Юра! Забий болт на це все".

Текст БукІнфо

1


КОМЕНТАРІ (1)

А для чого так було їх цькувати? Ви подивіться в очі того чоловіка, що з 2 хвилини відео. Хіба не видно, що він від "безвиходя" туди поїхав? Запропонували пару "рублів" от і погодився, а те що контингент хамівський на цих мітингах і так ясно. Вже б нейтрально подали, що от так і так, є відео... А так перед переглядом вже створюєете настрій. 3,14здец в Україні і в області твориться.

avatar

Роман

18 грудня 2013 02:34