Юлія Тимошенко: Перекриття західного кордону – це вирок владі Порошенка

Юлія Тимошенко: Перекриття західного кордону – це вирок владі Порошенка

11.09.2017, 18:10

Юлія Тимошенко з депутатами від «Батьківщини» та іншими парламентарями зустрілися в Польщі з Міхеїлом Саакашвілі, якого президент Петро Порошенко позбавив українського громадянства, та супроводжують його в поверненні до України. Як заявила лідер «Батьківщини», протизаконні дії, які вчинив президент Порошенко, не допускаючи в Україну делегацію українських парламентарів та Міхеїла Саакашвілі, є вироком чинній владі. Тому стоїть завдання усіма законними засобами перезавантажити владу.

Лідер «Батьківщини» ініціювала звернення до Генпрокурора Луценка щодо здійснення злочину – примусової зупинки потягу «Інтересіті» в Перемишлі (Польща) за наказом президента Порошенка. Адже затримання руху транспорту підпадає під норми Кримінального кодексу. На її переконання, відповідальність за зупинку потягу «Інтерсіті» на території сусідньої Польщі, фіктивне мінування КПП «Шегині» має нести президент Порошенко. Президент також є винним у всій ситуації з Міхеїлом Саакашвілі. Лідер партії додала, що її команда очікує на рішення Генпрокурора. 

За словами Тимошенко, «Батьківщина» підтримує Міхеїла Саакашвілі, адже бореться за справедливість. 26 років український народ бореться за право бути європейською вільною нацією. І після двох революцій треба констатувати: в Україні продовжує існувати корумпована диктатура,  сказала парламентар. Лідер «Батьківщини» нагадала, що президент Петро Порошенко позбавив Міхеїла Саакашвілі права «стати на землю, де він навчався, жив та в останній час боровся».

Тимошенко переконана, що нинішня влада така само несправедливо поводиться з іншими громадянами України: «Їх практично позбавляють прав, загалом, руйнують верховенство права. Корумпованість, безчесність і несправедливість захлиснули країну».

Лідер «Батьківщини» подякувала українцям за підтримку політиків, які сприяли поверненню Саакашвілі в Україну. На думку парламентаря, «тільки спільними зусиллями, тільки об’єднавши усі здорові патріотичні сили, ми зможемо усе суттєво змінити». Для цього має розпочатись широка координація між опозиційними демократичними силами разом з громадянським суспільством, вважає лідер «Батьківщини».

На сьогоднішньому брифінгу у Львові Юлія Тимошенко заявила, що демократичні проєвропейські опозиційні сили розпочали консультації щодо плану спільних дій. За її словами, після учорашніх подій усі демократичні, проєвропейські сили почали консультації для спільної координації дій і об’єднання зусиль з силами суспільства, які готові спільно і до перемоги проходити шлях становлення України. Політик вважає, що це єдиний правильний шлях, адже нинішня влада в Україні – тоталітарна, тому суспільство разом з політичними силами, громадськими діячами зобов’язано цьому протистояти.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Молодец Юленька!!!рви эту Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

УСАТЫЙ сьемьон

12 вересня 2017 07:40

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.