З Чернівецької ОДА звільнили останнього ТОП-посадовця, який прийшов у виконавчу владу з Майдану

З Чернівецької ОДА звільнили останнього ТОП-посадовця, який прийшов у виконавчу владу з Майдану

15.02.2021, 13:53

У Чернівецькій обласній державній адміністрації звільнили з посади в.о. директора департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Олександра Пуршагу.

Цю інформацію у коментарі кореспонденту ІА АСС підтвердив сам звільнений чиновник.

«Так, це правда, у п'ятницю мене звільнили. Мені просто довели до відома, поставивши переді мною розпорядження, сказали, що я звільнений і все. Пояснили, що це відбувається у зв'язку з реорганізацією», - сказав Олександр Пуршага.

На запитання журналіста, чи не планує він подавати позов до суду і вимагати скасування цього розпорядження про своє звільнення, ексчиновник відповів: «Поки не думав про це, не до цього зараз. Трошки шокований цим фактом, але взагалі - життя продовжується», - додав колишній керівник департаменту капітального будівництва обласної адміністрації.

Нагадаємо, Олександр Пуршага одним із тих чернівчан, які посіли керівні посади після Революції Гідності. А їх представлення відбулося на народному віче на Центральній площі у неділю  30.03.2014 р. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олександр Пуршага продовжує працювати і не планує покидати структурний підрозділ Чернівецької ОДА

Конкурс на посаду директора департаменту капітального будівництва Чернівецької ОДА скасували через реорганізацію


За матеріалами  https://acc.cv.ua/ 

 0372.ua також додає, що поки невідомо хто замінить пана Олександра на вакантній посаді. Раніше повідомлялось, що, можливо, відбір на посади відбуватиметься на конкурсній основі.

1