За кого на парламентських виборах збираються голосувати мешканці Західної України. Дослідження

За кого на парламентських виборах збираються голосувати мешканці Західної України. Дослідження

16.04.2019, 22:18

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування електоральних настроїв населення.

З 9 по 14 квітня Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки.

Згідно з дослідженням, якби парламентські вибори в Україні відбувалися зараз, то найбільше мешканців Західної України проголосували б за партії «Блок Петра Порошенка» (11,2%), «Слуга народу» (9,5%), ВО «Свобода» (5,7%), ВО «Батьківщина» (5,5%). 36,9% респондентів ще не визначилися зі своїм вибором, що є найменшим відсотком серед усіх регіонів.

Серед тих, хто визначився, на Заході лідирують партії «Блок Петра Порошенка» (21,2%), «Слуга народу» (18%), ВО «Свобода» (10,8%), ВО «Батьківщина» (10,4%), «Громадянська позиція» (8,3%), «Сила і честь» (6,8%).

Читайте також: Кого мешканці Західної України бачать наступним президентом. Результати дослідження

Загалом по Україні найбільшу підтримку має партія Володимира Зеленського «Слуга народу» (12,4% серед усіх опитаних та 25,9 — серед тих, хто визначився), проросійська Опозиційна платформа «За життя» (7,5% та 15,7% відповідно), «Блок Петра Порошенка» (6,6% та 13,9%) та ВО «Батьівщина» (5,8% та 12,1%).

Зазначимо, що до переліку західних областей увійшли Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька та Чернівецька області.

Під час дослідження соціологи опитали особисто 2004 респондентів віком від 18 років, що мешкають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). Статистична похибка вибірки не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

ФОТО: 5 КАНАЛ

http://tvoemisto.tv/

1


КОМЕНТАРІ (3)

Думаю, що статистика застаріла. За останній тиждень рейтинг Зе" дуже похитнувся, але чи достатньо цього, аби П.П. без численних фальсифікацій, які, безумовно будуть і які ми навіть підтримуватимемо, виграв вибори??!! Докотилась Україна...

avatar

Антон

16 квітня 2019 23:23

Не переживайте панове!Самое главное что за пол года новый президент вскроет мародёрный гнойник под названием бпп и н.фууу.К выборам в ВР панове мародёры или будут сидеть или бежать!

avatar

АСАНЖ

17 квітня 2019 08:17

мертвечука кума пуцина реанимировал молдавский жид педро вальцман!А антинародный фронт даже в рейтинг не попал-вот он успехьь!).И реванш рыгов-это не реванш рыгов,это проспраные коалицией бпп и н.фуу демократические цености!Вот так и потихоньку агенты фсб типа смешка появляются в политике.Украина пять лет терпела барыг и мародёров!!Хуже не будет,хуже не куда.Дальнейшее ухудшение повлечёт за собой дефолт и розпад Украины!ps.Для дураков не нужен нож.Вы заслуживаете ту жизнь,которую выбрали.Хай щастить панове!

avatar

АСАНЖУШКА

17 квітня 2019 08:51