Забродський не 'виключив' передачу про Федорука, щоб не казали, що він цензор (оновлено)

Забродський не "виключив" передачу про Федорука, щоб не казали, що він цензор (оновлено)

24.10.2012, 04:39

"Звинувачувати нас в заангажованості – це повний маразм", - В. Забродський.

Генеральний директор ТРК "ТВА" Василь Забродський заявив про це на прес-конференції сьогодні у відповідь на звинувачення у джинсі та використанні чорного піару проти кандидата Микола Федорука (показ програми про чернівецьку мафію, де йшлось про екс-мера). Він переконаний, що в тій програмі не точні тільки цифри. І що він знає набагато більше, ніж було показано в програмі.

Що ж стосується звільнення журналістки Емми Антонюк, то за словами Василя Забродського, вона звільнилась, бо виграла грант на навчання. Вона жодного відношення до політики на каналі ТВА не мала за два місяці. До Михайлішина вона теж відношення не мала. І працювала взагалі на гонорарній основі. Також він спростував заяву Емми Антонюк про вичитку матеріалів піарщиками Михайлішина.

Водночас він визнав, що одного разу зупинив Емму Антонюк, яка їхала робити сюжет - бо не він її відправив.

- Доки я генеральний директор, я визначаю редакційну політику, - сказав він.

- Сьогодні вона видавала бажане за дійсне, при цьому принижуючи своїх колег, - зазначив директор.

Забродський назвав Емму Антонюк низькою і підлою людиною. Директор ТВА назвав заяву журналістки самопіаром та запевнив, що не планує подавати до суду на Емму Антонюк щодо спростування її слів, однак при цьому він досить зневажливо висловився про дівчину: 

- Для чого мені подавати до суду? Хто вона така? Вона - порожнє місце, плювок під моєю п'ятою. Її в Чернівцях ніхто на роботу не візьме. Вона емігрує. Отримала грант, щоб поїхати за кордон, а зараз підібрала зручний час для піару.

Також Василь Забродський спростував інформацію про те, що в нього у власності 13% каналу. За його словами, у нього більше, бо в іншому випадку він не сидів би тут.

- Ми стали розмінною монетою в цій політичній боротьбі, - заявив Василь Забродський. - Коли я сказав, що підтримую іншого кандидата. Мені запропонували десь піти, у творчу відпустку. Вони забрали десь Емму. І в понеділок нам визначили, що про Михайлішина маємо писати тільки погане, а про опозицію - добре. Але поки я керівник каналу, я не дозволю втручатися в редакційну політику. Тому я покликав державну службу охорони.

- Я два роки порушував журналістські стандарти і не говорив усю правду про опозицію і "Фронт змін", - сказав Забродський. - Я маю що сказати, в тому числі і про Федорука.

- У кожній програмі "Теми дня" є Михайлішин, бо він щось робить, а Федорук що робить? - сказав Забродський.

Також Забродський впевнений, що Максиму Бурбаку не вигідно, щоб Федорук виграв. Бо після можливої перемоги по поверненню до Чернівців вся увага буде до Федорука, а не до Бурбака.

- Я не виключив передачу (про Федорука), бо минулого тижня, коли виключив ЗІК, то тоді мене всі хаяли на сайтах. А тепер, якби я цю виключив, то сказали би, що я цензор. Я підписав угоди на трансляцію програм "Акцент", які вже транслюються три місяці. І так випало, що в них була програма про Федорука. Чому я мав її виключати?, - Василь Забродський. - У фільмі не було агітації.

На заувагу журналістів, чому він про Михайлішина нічого критичного не говорить, Василь Забродський сказав, що вже другий тиждень агітує за нього.

- Не бачу ніяких проблем, щоб на телеканалі ТВА були дебати між Михайлішиним та Федоруком. Давайте заяву, - Забродський.

На прес-конференцію також прийшов і один з фігурантів фільму проти Федорука пан Альбота. Він зауважив, що він ніколи не був кумом Федорука, про що йшлося в фільмі.

- Я б про вас не говорив, - сказав Забродський. - Я не знаю, чому автори програми до мене не звернулись. Але я б про вас не говорив.

- Я завжди був відкритий до журналістів, - наголосив пан Альбота.

Нагадаємо, що у фільмі "Чернівецька мафія" ні в одного з фігурантів не взято коментар.

Джерело: chas.cv.ua, molbuk.ua та Телекритика

1


КОМЕНТАРІ (6)

Тем.кто хочет знать всю правду о Федоруке и Бурбаках,набирать на ютубе : ЧЕРНОВИЦКАЯ МАФИЯ

avatar

123

24 жовтня 2012 11:35

ЯК може "оце" казати про незаангажованість,а сам в ефірі ставити "заказухи" про маму Федорука,жінку ринжука,прийомну дочку Федорука, при цьому телефонує і знімає програму про злочини та розкрадання  Папієва тому що ,як "воно" заявило у тих програмах кажуть про особисте тобто про всиновленого синка артема семенюка???? НУ НЕ МАРАЗМАТІК?!а чим відрізняється пасенок від прийомної доньки ? васЬйо та мо і ненадут тобі приХВАтизувати кінопалац на кобилянській а ти ГАДИШ жінку,маму,прийомну доньку ВОНИ ТО ЩО ТОБІ ЗРОБИЛИ? ЙДИ В СУД ЯКЩО МАЄШ ДО НИХ ПРЕТЕНЗІЇ

avatar

Антоніна

24 жовтня 2012 13:29

Слава Богу, що півтора року тому ми не вибрали Василя За.. мером Чернівців! А як він хотів, як себе рекламував. Хамелеон, прислужник, раб владний! Запамятайте його, бо скоро він знову буде балотуватися у мери!Ганьба пройдихвостам і прислужникам!

avatar

Михайло

24 жовтня 2012 14:14

Оригіна Буковицька (Ukraine)

«Передвиборча коломийка»

Люди добрі! Вибори!
Вибори на носі!
Кандидати в депутати
Їх обрати просять!

На бігбордах висуванці –
Дуже модні й гарні,
Чемно посміхаються –
Плани їх захмарні!

«Буде щастя нам усім!» …
«Хабарів не буде!» …
А хто прийде з них до влади –
Зразу все … забуде…

Ось, громадо, подивися!
Всі ці висуванці
Наче Бетмани літають
Та гарцюють в данці!

Один школи відкриває,
Хтось канави риє!
Дехто газу підпускає!
Хтось … трендіти вміє!

А щоб нас се не здурили
Увімкнемо мізки,
Бо прийдуть оті до влади –
Наші плани тріснуть!

Що ж пораджу, люди милі?
Майте честь і совість.
Не продайте свою душу –
А наразі – голос!

Пам’ятайте про майбутнє -
Про дітей й родину!
А не то, не дай нам, Боже,
Втратимо Країну!
avatar

Оригіна Буковицька

24 жовтня 2012 19:13

ФЕДОРУК СТРУСИЛ !)))))))) СОГЛАСИЛСЯ НА ЭФИР БЕЗ ТЕЛЕФОННЫХ ЗВОНКОВ ЧЕРНОВЧАН !!!!!!!! ))))))) И он еще хочет дебаты?! ДАЕШЬ ДЕБАТЫ НА КАЛИНОВСКОМ РЫНКЕ !!! ПРИХОДИ -там расскажешь,что не ГРАБИЛ черновчан с рынжуком на Калинке,не украл с Бурбаками Добробут )))) ХА-ха...ПРИХОДИ !!!!

avatar

Федорук струсил дебатов

24 жовтня 2012 21:10

Федорук- даешь дебаты на КАЛИНОВСКОМ рынке !! Расскажешь людям,что все в фильме ложь )))))))))))))))

avatar

лжецу Федоруку

24 жовтня 2012 21:19