Заплуталася у скотчі і не могла звільнитися: у Чернівцях врятували сову

Заплуталася у скотчі і не могла звільнитися: у Чернівцях врятували сову

19.05.2022, 20:06
Три тижні тому на території складів «Карітас Чернівці» була знайдена доросла сова. Вона заплуталася у липкому скотчі і не могла звільнитися. Птаха була жива, хоч і дуже знесилена – навіть не могла стояти.
 
«Робимо все можливе», - сказала тоді менеджерка проєктного відділу «Карітас Чернівці», фаховий еколог, яка наразі керує Еко-проєктом, докторка біологічних наук Марія Федоряк Mariia Fedoriak.
 
Годувала пані Марія сову курячим м’ясом з кісточками, загорнутим у вату. Так для птахи імітували природне харчування, адже сови полюють на мишей чи дрібних птахів і поїдають здобич разом з шерстю чи пір’ям.
 
Щоб виходити дорослу сову знадобилося кілька тижнів.

 Учора пташку випустили на тій же території, де і знайшли. Місцеві мешканці кажуть, що часто сови сидять на старому дереві неподалік – сова спрямувала свій політ саме туди.

Нагадаємо, раніше, першого травня, «Карітас Чернівці» передали екологам Національного природного парку «Галицький» виходжене совеня, яке знайшли на околиці Чернівців.
 
 
Джерело: Карітас Чернівці
 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua

  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com


Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

1