Заради контрабанди літали за три кордони: за десять кілометрів від Сокирян затримали АН-2 і повітряних контрабандистів

Заради контрабанди літали за три кордони: за десять кілометрів від Сокирян затримали АН-2 і повітряних контрабандистів

14.09.2021, 09:22

Співробітниками оперативних підрозділів Чернівецького загону спільно з молдовськими колегами затримано повітряних контрабандистів, що порушували повітряний простір трьох країн заради тютюнової контрабанди.

Повітряне судно українські прикордонники спільно з молдовськими колегами затримали сьогодні вночі. Цьому передувала випереджувальна інформація українських правоохоронців. Швидка взаємодія між прикордонниками двох країн та формування спільних патрулів не залишили правопорушникам шансів на втечу.

Як результат, прикордонною поліцією Молдови спільно з українськими прикордонниками за майже десять кілометрів від н.п. Сокиряни Новодністровського району (Україна) на околиці н.п. Грозніца, Бричанського району (Республіка Молдова) виявлено АН-2 українського походження, легковий автомобіль молдовської реєстрації та групу осіб, що обслуговувала літака.

Варто зазначити, що правоохоронцями також затримано трьох чоловіків, двох громадян України, мешканця столиці та чернівчанина, а також громадянина Білорусії. Також виявлено та вилучено засоби навігації, які використовували правопорушники.

На даний час на місці працюють правоохоронці обох країн з метою з’ясування всіх обставин правопорушення та здійснення фото та відео документування.

Відносно чоловіків, то їм загрожуватиме тюремне ув’язнення згідно з чинним законодавством Республіки Молдова.

1