Заслуги Івана Рибака перед Гуцульщиною, якій він завжди готовий служити, відзначили нагородою

Заслуги Івана Рибака перед Гуцульщиною, якій він завжди готовий служити, відзначили нагородою

02.09.2019, 09:35

Завжди готовий служити Гуцульщині! Так відреагував народний депутат Верховної Ради України VIII скликання Іван Рибак на нагороду, яку отримав під час XXVI Міжнародний гуцульський фестиваль у м. Вижниця. 

Вже вчетверте Вижниччина мала за честь приймати таку подію в себе.  XХVI Міжнародний Гуцульський фестиваль бере свій початок у селі Верхній Ясенів на Франківщині. 

На Фестиваль завітала велика кількість гостей з дружніх нам держав - Румунії, Польщі, Канади, Молдови. Адже Гуцульщиною захоплювались, сюди приїжджали та черпали енергетику, тут брали хороше та мудре слово, пізнавали все найкраще, що створене Богом. Про це багато писали: і Гнат Хоткевич, і Іван Франко, і Михайло Коцюбинський, та багато синів України, які тут побували. Унікальність гуцулів та їх автентичність відома усім, ці люди є надзвичайно віруючими, порядними ґаздами, тому вони є прикладом сімейних цінностей та гарного виховання дітей.

Другий день Гуцульського фестивалю на Вижниччині розпочався зі святкової ходи учасників та гостей дійства до стадіону "Черемош". Учасники заходу об'єдналися у велику фестивальну ходу, якою рушили до стадіону "Черемош", де власне він і розпочався.

Відкрили фестиваль спільною молитвою, після цього підняли прапор фестивалю.

Своєрідним офіційним початком події стало запалення святкової ватри.

Після цього гуцульські райони представили свої мистецькі візитівки. На Гуцульському фестивалі відбулося встановлення рекорду "найбільше людей одягнутих в гуцульських киптарях на одній локації".

Всі присутні мали нагоду відчути автентичну гуцульську культуру, котру ні з чим не порівняти: через музику, запальні танці, смачну кухню.

Далі на гостей свята чекали виступи колективів за жанрами, нагородження переможців, галаконцерт кращих гуцульських колективів та гуцульський двіж:) - повідомляє подробиці свята Чернівецька обласна державна адміністрація.

 Іван Рибак, який зробив чи не найбільше, щоб цьогорічний фестиваль відбувся на належному рівні, побажав усім учасникам та гостям заходу успіхів, творчого натхнення, незабутніх вражень, гарного настрою та приємного спілкування!

 Довідково:

30 серпня - 1 вересня 2019 року на Вижниччині відбувався XXVI Міжнародний Гуцульський фестиваль. Свято пройшло під гаслом "Пориньмо в атмосферу Українських Карпат разом!"

1