Засуджено колишнього працівника архітектурно-будівельної інспекції, який підбурив підприємця до дачі хабара

Засуджено колишнього працівника архітектурно-будівельної інспекції, який підбурив підприємця до дачі хабара

30.08.2017, 11:30

Прокуратура Чернівецької області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно колишнього працівника архітектурно-будівельної інспекції за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.190, ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.1 ст.369 КК України (шахрайство та підбурювання до надання службовій особі неправомірної вигоди за невчинення дій з використанням наданого їй службового становища).

 Встановлено, що  у грудні 2016 року  обвинувачений маючи досвід у містобудівній діяльності, так як колись працював в архітектурно-будівельної інспекції, ввів в оману одного з підприємців Вижницького району, повідомивши неправдиві відомості про необхідність надання службовим особам Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області неправомірної вигоди в розмірі 1000 доларів США за непритягнення до відповідальності за виявлені порушення у  сфері містобудівної діяльності, а також безперешкодну реєстрацію декларації про готовність об’єкта будівництва до експлуатації.

Однак, отримавши вказані кошти, колишній посадовець не мав наміру їх будь-кому передавати. Переслідуючи мету незаконного збагачення, він шахрайським шляхом заволодів вказаними грошима.

Вижницький районний суд Чернівецької області призначив підсудному покарання у вигляді штрафу розміром 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в дохід держави із спеціальною конфіскацією 50 доларів США.

 Прес-служба прокуратури Чернівецької області

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.