Зняти Мельника на користь Баласиновича, - пропозиція від 'УДАРу' - ОО 'Батьківщина'. Про зняття Марараш на користь Федорука - ні слова?

Зняти Мельника на користь Баласиновича, - пропозиція від "УДАРу" - ОО "Батьківщина". Про зняття Марараш на користь Федорука - ні слова?

14.10.2012, 21:20

Партія "УДАР" зняла частину мажоритарників на користь колег по опозиції

"УДАР Віталія Кличка" оприлюднила заяву про зняття частини кандидатів у мажоритарних округах на користь колег по опозиції заради перемоги над кандидатами - висуванцями влади. Також у партії закликають демократів зробити такий же крок на користь кандидатів "УДАРу" в частині інших округів.

Заява політичної партії «УДАР»

Партія «УДАР» заради перемоги, формування демократичної більшості у парламенті нового скликання та відсторонення від влади Партії регіонів, провівши переговори щодо ситуації в одномандатних округах з ВО «Батьківщина», заявляє:

1. Для того, щоб в мажоритарних округах на виборах до Верховної Ради не перемогли представники влади, «УДАР» і ВО «Батьківщина» повинні зробити все від них залежне.

2. ВО «Батьківщина» пристала на позицію партії «УДАР» щодо визначення єдиних кандидатів у мажоритарних округах за підсумками незалежних соціологічних досліджень і оцінки рівня підтримки кандидатів громадянами, а також їхніх перспектив об'єднати голоси виборців і перемогти представників Партії регіонів та її сателітів.

3. Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом та своїми виборцями, від партії «УДАР» на користь кандидатів від «Батьківщини» свої кандидатури знімають 26 висуванців.

Ми розраховуємо на те, що ВО «Батьківщина», виходячи з тих самих міркувань, відкличе своїх кандидатів з 22 округів.

Ми виходимо з того, що єдиним критерієм вибору кандидатів є забезпечення результату – недопущення перемоги Партії регіонів – а не особисті амбіції політиків чи політичних сил.

4. Шестеро кандидатів від «УДАРу» знімаються на підтримку опозиційно налаштованих самовисуванців. Ми розраховуємо, що цих самовисуванців ми підтримаємо спільно з «Батьківщиною».

5. В округах, де перемога представників влади не є імовірною, або де зняття кандидатури від «УДАРу» чи «Батьківщини» не змінює ситуації на окрузі, ми виходимо з принципу політичної конкуренції і закликаємо виборців підтримати демократичну силу, чия позиція їм ближча.

Партія «УДАР» не примушувала своїх кандидатів зняти кандидатури. Абсолютна більшість з них зробили свідомий вибір. На з’їзді ми забезпечили відповідну правову процедуру.

Ми очікуємо симетричних кроків ВО «Батьківщина», виходячи з результатів переговорів і підтримки кандидатів на виборчих округах.

Пропонується до зняття на користь УДАРу:

Чернівецька    204    м. Хотин    Баласинович Богдан Олександрович    Мельник Василь Миколайович

Джерело: klichko.org

У переліку: «УДАР» знімає на користь ВО "Батьківщина" або незалежних кандидатів: ім'я Галини Марараш, яка балотується від "УДАРу" по Чернівцях (округ №201), не згадується. Тут  кандидатом від опозиції, нагадаємо, є Микола Федорук. Раніше колега Галина Марараш пані Клавдія Назаренко, яка була зареєстрована кандидатом від "УДАРу" в окрузі №202, зробила заяву, що припиняє участь у виборчій кампанії. Кандидатом від опозиції в цьому окрузі є Олександр Фищук.

 Партія «УДАР» сьогодні передасть до Центральної виборчої комісії рішення про зняття 32 своїх кандидатів у народні депутати в мажоритарних округах.

 
Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив керівник центрального штабу партії Віталій Ковальчук сьогодні на брифінгу.

За його словами, сьогодні на з’їзді «УДАРу» було ухвалено рішення про зняття 32 кандидатів від партії: 26 - на користь «Батьківщини» та 6 - на користь самовисуванців, і це рішення буде передано до ЦВК.

При цьому В.Ковальчук зауважив, що правових підстав оскаржити рішення з’їзду у кандидатів немає.

У свою чергу лідер партії «УДАР» Віталій Кличко наголосив, що переважна більшість кандидатів від партії, щодо яких сьогодні було прийнято рішення, зробили свідомий вибір і зняли свої кандидатури на користь колег від опозиції. «Ми розуміємо, що для того, аби сформувати демократичну більшість, в парламенті треба набрати 250 плюс 1 (народних депутатів), і для цього ми ще багато місяців тому пропонували «Батьківщині» узгодити кандидатів, які мають найбільші шанси», - сказав В.Кличко.

Він підкреслив, що партія «УДАР» розраховує, що на завтрашньому з’їзді «Батьківщина» також зніме 22 своїх кандидатів на користь представників «УДАРу».

«Без сумніву, такі наші кроки дають набагато більше шансів перемоги над представниками влади, які мають адміністративний ресурс і гроші. Ми не хочемо розтягувати голоси – якщо почнемо воювати один з одним - це піде на користь Партії регіонів», - сказав В.Кличко.

На запитання, чи можливо узгодження кандидатур з партією «Свобода», В.Кличко нагадав, що «Батьківщина» свого часу узгоджувала кандидатів з ВО «Свобода».

Також у ході брифінгу керівники «УДАРу» пояснили, що з юридичної точки зору вони не зможуть скасувати своє рішення щодо відкликання кандидатів, і лише сподіваються, що «Батьківщина» виконає домовленості на завтрашньому з’їзді.

Як повідомляв УНІАН, Об’єднана опозиція тривалий час проводила переговори з партією «УДАР Віталія Кличка» щодо можливості висунення узгоджених кандидатів-мажоритарників, які є найрейтинговішими в округах від цих двох політичних сил.

При цьому проводилися соціологічні дослідження в спірних округах, «щоб з’ясувати, хто є беззаперечним лідером в окрузі».

Сьогодні, 14 жовтня, з’їзд «УДАРу» прийняв рішення про зняття 26 своїх кандидатів-мажоритарників на користь колег з «Батьківщини».

Ще 6 кандидатів від «УДАРу» знімаються на підтримку опозиційно налаштованих самовисуванців. Партія розраховує, що цих кандидатів також підтримає і «Батьківщина».

1


КОМЕНТАРІ (2)

Тепер ОО зробить те ж, що й Удар: зніме ще більшу кількість кандидатів з мізерними (1-2%) рейтингами. Тому в трьох наших округах (202, 203, 204), незважаючи на більший у 1,5 рази сумарний рейтинг кандидатів від ОО і Удару, виграють кандидати від ПР. Українці знову не змогли домовитися.

avatar

Clever

14 жовтня 2012 17:59

Раніше колега Галина Марараш пані Клавдія Назаренко, яка була зареєстрована кандидатом від "УДАРу" в окрузі №202, зробила заяву, що припиняє участь у виборчій кампанії. Кандидатом від опозиції в цьому окрузі є Олександр Фищук.

  Так звичайно, цій пані присуща, як вона сама сказала, партійна дисципліна і вона зі своєю К зразу  ж  почала  підтримувати Рибака, який вже  своєю агітацією викликає у людей обурення, а не повагу. У мене , наприклад, виникло велике питання що це за політична сила і за кого вона , коли отримав газету "Удар" і в ній агітацію за Рибака. Останнього  вважаю великим палким лжепатріотом, якого спонсорують ригіанали. Виборці думайте, думайте добре, ще час є.

avatar

15 жовтня 2012 16:30